İlginç Haberler

Elon Musk Cyberpunk 2077’yi Trollemeye Devam Ediyor

Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz günlerde Cyberpunk için 1.11 yaması yayınlandı. Bu yama her ne kadar mevcut sorunları düzeltse de, bu düzeltmelerin dışında yeni bug’lar da getiriyor. Ama CD Projekt hotfixlerle de bu bug’ları kısa sürede düzeliyor. Tesla’nın kurucusu ve dünyanın en zengin insanlarından olan Elon Musk ise bu yamalardan rahatsız olacak ki, böyle bir tweet attı.

“Cyberpunk’da, düzeltmelerin bile düzeltmeleri var, ancak… harika oyun”

Musk yeni güncellemeden pek memnun değil gibi ama oyunun gayet güzel olduğunu belirtiyor. Cyberpunk 2077 çıkışından bir kaç gün sonra Musk’a “Cyberpunk oynadın mı” diye bir soru sorulmuştu

Musk: “Evet, kısaca. Oldukça iyi görünüyor. Göçebe’yi seçtim, bu yüzden başlangıç biraz yavaştı, ancak hızlı toparlanıyor. Görünüşe göre Steam’deki neredeyse herkes bu hafta sonu bir şekilde Cyberpunk oynuyor!”

Elon Musk daha önce de Cyberpunk ile alakalı daha bir çok tweet atmıştı. Hatta geçtiğimiz günlerde Musk, Tesla Model S ve Model X araçlarının güncellenmiş versiyonlarında The Witcher 3: Wild Hunt, Stardew Valley, Cuphead gibi oyunları oynatabildiğini duyurdu. Ayrıca araçların Cyberpunk 2077’yi de oynatabileceğini söyledi.

Bakalım Elon Musk’dan ilerleyen günlerde konu ile alakalı yeni tweetler görecek miyiz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu