Emilia Clarke, Marvel Secret Invasion Dizisine Dahil Oluyor

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Game of Thrones’da Daenerys Targaryen karakterine hayat veren ünlü yıldız Emilia Clarke, son gelen haberlere göre 2022 yılında Disney+ tarafından yayınlanması planlanan, çizgi roman uyarlaması Marvel’ın Secret Invasion dizisine dahil oluyor.

Emilia Clarke’ın dizideki rolü ise henüz bilinmiyor. Zira, hem Clarke cephesinden hem de Marvel tarafından konu ile alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak çıkan haberler doğruysa, Emilia Clarke’ı ilk kez Marvel evreninde görme fırsatımız olacak.

Secret Invasion, yıllardır Dünya’da gizlenen, Kaptan Marvel filminde tanıtılan ve aynı zamanda Spider-Man: Far From Home filminde de yer alan şekil değiştiren uzaylıları yani Skrull‘ları anlatacak.

Bu Clarke’ın popüler bir seriye ilk kez girişimi değil. Game of Thrones dizisini saymazsak, ünlü oyuncu aynı zamanda Terminator film serisinde de yer aldı ve 2015 yılında Terminator Genisys‘de Sarah Connor isimli karakteri canlandırdı. Umarız ileride Marvel evrenin de daha fazla tanındık yüz ile karşılaşırız.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir