Empire of Sin Ek Paketi Make It Count Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Geliştirici Romero Games ve yayıncı Paradox Interactive, Empire of Sin için bir eklenti paketi olan Make It Count’u duyurdu. Eklenti paketi; mahalleler arasında bir Precinct yönetim katmanı tanıtan, yeni bir kazanma mekanizması ekleyen ve mod desteği sunan “Precinct” isimli güncelleme ile bu yıl içerisinde gelecek.

Romero Games kurucu ortağı Brenda Romero: “Geçtiğimiz birkaç ay içinde oyunu yamalamak için yaptığımız onca çalışmadan sonra, oyunculara dişlerinin kovuğuna yetecek şekilde içerik sağlamak için oyunun yeni yönlerini sunmaya hazırız,” dedi. “Make It Count, ücretsiz Precinct güncellemesinin yanı sıra oyunculara kendi günah imparatorluklarını kurmaları, yönetmeleri ve bundan kazanmaları için yeni yollar getiriyor!”

Make It Count Hakkında

Genişletme; yeni bir patron olan Meyer “Muhasebeci” Lansky’yi, yeni gangsterleri, “Fixers’ı” ve Kredi Takipçi Raketini tanıtacak. Bu, Empire of Sin’in geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana ilk büyük içerik genişletmesi olacak ve oyunculara ek içerik ve oyun seçenekleri sunmak için temel oyuna dayanacak.

  • Meyer Lansky – Ekonomide üstün olan ve savaşta sinerji yaratan bir patron olan “Mob’s Accountant” olarak oynayın. Akıcı konuşmasını para kazanmak ve bağlantılarla “iletişime geçmek” için kullanır.
  • “The Fixers” – Beş gangster kiralanmak üzere tefecilik raketlerini ve savaş yeteneklerini getirecek. Bu Raket, diğer karakterler ve gruplar üzerinde Şantajın kilidini açar.
  • Lansky ve Fixers’ın hikayesini anlatan, Loan Sharking gibi oyun özelliklerinin kilidini açan ve Lansky’nin akıl hocası Arnold Rothstein’ı tanıtan bir dizi görev yayınlanır.
  • Yeni raketler, yeni yetenekler, yeni gangsterler ve yeni görevler!

Empire of Sin’i; PS4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Mac) platformlarından temin edebilirsiniz. Altta genişletme paketinin fragmanını izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir