PC

Enter The Gungeon ve God’s Trigger Ücretsiz Oldu

Enter The Gungeon ve God’s Trigger Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’da bu hafta iki oyun ücretsiz oldu. Oyunlardan ilki 24,00 TL değerinde bağımsız macera aksiyon oyunu olan Enter The Gungeon olurken ikinci oyun ise 25,50 TL değerinde yine bir bağımsız aksiyon oyunu God’s Trigger.

Her iki oyunu da 20 Ağustos tarihinden 27 Ağustos tarihine kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyip, daimi sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunların Tanıtım Bültenleri

Enter The Gungeon

Kurşunlar, Silahlar ve Kelime Oyunları

Kurşun cehennemi zindan tarama oyunu olan Enter the Gungeon’da bir uyumsuzlar çetesi, kendilerini aklamak için ateş ederek, yağmalayarak, hileyle atlatarak ve elini masaya vurarak efsanevi Gungeon’un nihai hazinesine ulaşmayı amaçlar: geçmişi öldürebilen silah. Bir kahraman seçin veya eşli oyunda takıma katılın ve tehlikeli derecede sevimli Gombiler ve dişlerine kadar silahlanmış korkutucu Gungeon bölüm sonu canavarlarıyla dolu zorlu ve evrilen katlar serisinde hayatta kalarak Gungeon’un dibine giden yolunuzu savaşarak aşın.Değerli ganimetler toplayın, gizli sırları keşfedin ve üstünlük kazanmak için güçlü eşyalar satın almak üzere fırsatçı tüccarlar ve esnaflarla konuşun.
Gungeon: Enter the Gungeon – duvarları içine adım atan herkesi yok etmeye niyetli, yöntemsel olarak oluşturulmuş labirentte yer alan özenle elle tasarlanmış odaları zarifçe harmanlayan, durmaksızın evrilen bir kurşun cehennemi kalesi. Fakat dikkat – Gungeon, karakollarındaki en mütevazı zaferlere dahi tepki verir, içerisinde bulunan riskleri ve zorlukları artırarak tuzağa düşürür!
Gombi Tarikatı: Gungeon sadece tuzaklar ve uçurumlardan ibaret değil – silahlı Gombi Tarikatıyla karşı karşıya gelirken sakin olun ve iyi nişan alın. Bu silahlı müritler, yollarına çıkan kahramanları öldürmek için her yolu deneyecek ve tapınaklarını savunmak için gerekli tüm taktikleri kullanacaklar.
Gungeonlılar: Her biri, maliyeti ne olursa olsun derin bir pişmanlıkla dolu ve geçmişini değiştirmek için bir yol arayışında olan çeşitli alışılmadık kahramanlardan birini seçin. Aynı oranda cesaret ve çaresizlikle dolmuş bu maceracılar, hedeflerine canlı ulaşabilmek için alevli duvarların arasına dalmaya, kurşun duvarını yuvarlanarak aşmaya veya çevrelerinde ne varsa arkasında siper almaya tereddüt etmeyecekler!
Silahlar: Gungeon’da size karşı çıkan her şeyi imha etmek için her biri kendi benzersiz taktiklerini ve cephanesini taşıyan çok sayıdaki eşsiz fantastik silahları keşfedip kilitlerini açın. Test edilip onaylanmış füzeler, lazerler ve gülleler karışımından garip bir biçimde etkili gökkuşağı, balık, köpük dart ve arı yağmuruna kadar her şeyi ortalığa salın! Evet, arılar.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 veya üzeri

İşletim Sistemi

Windows 7 veya üzeri

İşlemci

Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) veya eşdeğeri

İşlemci

Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) veya eşdeğeri

Ekran kartı

GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri

Ekran kartı

GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri

Bellek

2GB RAM

Bellek

2GB RAM

Depolama

2GB HDD

Depolama

2GB HDD

Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

 

God’s Trigger

Abartılı bir kan ve patlama gösterisinde düşmanları hız ve keskinlikle doğra. Tek başına veya başkalarıyla oyna, anlık kararlar ver, mermilerden kaçın, silahları ve yetenekleri kullanarak mümkün olan en açık şekilde dehşet saç.

God’s Trigger, kan ve patlamalar arasında düşmanları hız ve keskinlikle etkisiz hale getireceğin bir güç fantezisidir.
Çeşitli silahlardan biri, serbestçe seçilebilen özel yetenekler, çevresel tehlikeler ve yakın saldırılarla düşmanları saniyeler içinde öldürerek odayı kırıp geçir.
İki kahramanla birlikte olasılıkları ikiye katlıyorsun.
Tek başına oynarken ikisi arasında istediğin zaman geçiş yap veya eşli modda daha büyük bir yıkım için partnerinle iş birliği yap.
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)

İşletim Sistemi

Windows 10 (64 bit)

İşlemci

Intel Core i5 2.3 GHz veya AMD eş değeri

İşlemci

Intel Core i7 3.0 GHz veya AMD eş değeri

Bellek

4 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

9 GB kullanılabilir alan

Depolama

9 GB kullanılabilir alan

Direct X

11

Direct X

11

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce 560 GTX 2 GB

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya), Japonca, Brezilya Portekizcesi, Fransızca

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu