Epic Games Cadılar Bayramı İndirimleri…

Brz Konuk
Brz Konuk
8 Dk Okuma Süresi
Epic Games Cadılar Bayramı İndirimleri…

Epic Games Mağazasında, cadılar bayramı için birçok oyunda indirime gitti. 1 Kasım Tarihine kadar sürecek %65’a varan indirimli oyunların listesini sizler için derledik.
Bu arada Epic Games Store da bu hafta ki bedava oyunlara BURDAN ulaşabilirsiniz…

İndirimdeki Oyunlar
1- World War Z 119,00 TL – 67,83 TL
worldwar z

World War Z, hayatta kalan avlarının üzerine düşünmeden çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran dört oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunudur.Hızlı tempolu oyuna odaklanan ve aynı adı taşıyan inanılmaz popüler Paramount Pictures’dan esinlenen World War Z, modern PC’ler için özel olarak hazırlanmış gergin, karşı konulamaz, heyecan verici görevlerle dünyanın dört bir yanından yeni hikayeleri ve karakterleri keşfediyor.

2- Control 99.00 TL – 74,25 TL
control

New York’taki gizli bir ajans, dünya dışı bir tehdidin istilasına uğradıktan sonra, Control’ü yeniden ele geçirmek için mücadele eden yeni Yönetici sen oluyorsun.Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğa üstü 3. şahıs aksiyon-macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken bir yandan da doğa üstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanı gerektiriyor.Control, Jesse Faden’ın hikayesini ve Yönetici görevine geçerken başladığı kişisel cevap arayışını ele alıyor. Control dünyasının ve Jesse’nin bu yolculukta tanıştığı müttefiklerinin kendilerine özgü bir hikayesi var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışıyor, tuhaf deneyler ve sırları keşfediyor.

3- Heavy Rain 70,00 TL – 56,00 TL
heavyrain

Bu heyecan dolu psikolojik gerilimde dört farklı karakteri oyna. Bir sonraki adımını dikkatlice seç, çünkü vereceğin her kararın dramatik sonuçları olabilir.
Dört günlük gizem ve belirsizlikle birlikte, sadece “Origami Katili” olarak tanınan bir katil için aramalar başladı. Katil bu ismi, suç mahallerine bıraktığı katlanmış kağıtlardan dolayı aldı.Dört karakterden her birinin kendi nedenleri var ve kendi yollarını takip ediyor. Onların eylemlerini yöneterek katilin kurbanlarına bir yenisini eklemesini önlemen gerekiyor. Bu hikayenin nasıl sona ereceği tamamen sana bağlı…

4- Beyond: Two Soul 70,00 TL – 56,00TL
beyond two souls

Ellen PAGE, Willem DAFOE’nin birinci sınıf Hollywood performansları ile geliştirilen benzersiz bir psikolojik aksiyon gerilim, Beyond: Two Souls™ ile Jodie Holmes’un ilgi çekici yaşamını oynayacak ve heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksın.
Gizemli bir varlıkla bağlantılı olarak olağanüstü güçlerle doğmuş olan Jodie farklıdır.
Yapacakların, Jodie’nin tehlike dolu zorlu görevinde, gerçekten kim olduğunu bulmak için çıktığı yolculuktaki yürek burkan kaybı ile ilgili kaderini belirleyecek.

5- Hades 43,00 TL – 36,55 TL
Hades

Yeraltı Dünyası’nın ölümsüz Prensi olarak, ölüler tanrısının pençelerinden kurtulmak için Olympus’un güçlerini ve efsanevi silahlarını taşıyacak ve güçlenip her bir benzersiz kaçış girişimi ile hikayenin yeni kısımlarını ortaya çıkaracaksınız. Bu, aktif geliştirme aşamasında olan canlı bir oyundur! Büyük güncellemeler gelmeye devam etse de, Hades şimdiden heyecan verici aksiyonlarla dolu, onlarca renkli, tamamen seslendirilmiş karakter ve Supergiant’ın iyi yaptığı bilinen zengin dünya yapımı ve hikaye anlatımı ile büyük, zengin özelliklere sahip bir oyundur. Daha fazla bilgi için Erken Erişim SSS bölümünü okuyun.

6- The Walking Dead: The Telltale Definitive Series 79,00 TL -55,30 TL
the walking dead the telltale definitive series

The Walking Dead: The Telltale Definitive Serisi 4 Sezonun hepsini, 400 Days ve The Walking Dead: Michonne kısımlarını içerir ve 23 farklı bölümde 50 saatlik oyun dahildir. Grafik geliştirmeleri, perde arkası bonus özellikleri ve klasik menülerin orijinaline sadık yeniden yapımları ile Clementine’in macerasını yaşamanın ve hikayesinin nasıl sona erdiğini öğrenmenin kesin yoludur.  

7- Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege 102,99 TL – 41,19 TL
rainbow

Rainbow Six Siege, birinci şahıs çok oyunculu nişancı deneyimine etkileyici, yeni bir yaklaşımdır. Çok çeşitli benzersiz elit Operatörler arasından seçim yapın ve takımınızı gergin, heyecan verici ve yıkıcı takım temelli dövüşlerde yönlendirirken yeteneklerini geliştirin.

8 – Darksiders III 269,00 TL – 91,46 TL
darksiders 3

Oyuncuların Seven Deadly Sins’i avlama ve imha etme arayışında FURY’nin rolünü üstlendiği bir kıyamet günü Dünya’sına hack-n-slash Aksiyon Macera oyunu Darksiders III ile geri dönün. Four Horsemen’deki en öngörülemeyen ve esrarengiz FURY birçoklarının başarısız olduğu Dünya’yı yağmalayan güçlerle dengeyi sağlamanın üstesinden gelmelidir.

9- Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter 79,00 TL – 25,28 TL
sherlockholmes

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter; zekanızın ve sinirlerinizin sınırlarını zorlayacak olağanüstü bir deneyim sunmak üzere soruşturma, aksiyon ve araştırmayı harmanlayan benzersiz bir oynanabilirlik özelliğine sahip fantastik maceradır.Dahi bir detektif olarak, sizi çarpıcı gerçeğe götürecek entrika ağını çözerken Londra’nın ve insanoğlunun karanlık köşelerindeki kötülüğün izini sürün.Yaptığınız çıkarımlar ve aldığınız eylemler hikayenin geri kalanını iyi ya da kötü şekilde etkiler…

10- For Honor 154,00 TL – 61,60 TL
ForHonor

Dünyanın en iyi savaşçılarından dört türü kapsayan efsanevi bir Grup ile cesur bir Şövalye, acımasız bir Viking, ölümcül bir Samuray veya hızlı Wu Lin olarak savaşa katılın. For Honor’da, savaşçınızın kontrolünü tamamen elinizde tutmanızı sağlayan yenilikçi Savaş Sanatı dövüş sistemi ile kılıcınızı daha önce hiç yapmadığınız şekilde savurun. Kılıcınız üzerinde uzmanlaşın ve merak uyandıran bir hikaye deneyimi ile çığır açan çok oyunculu modlarda acımasız, hızlı yakın dövüşlerde savaşın.Çığır açan bir yakın dövüş aksiyon oyunu olan For Honor’da, etkileyici ve gerçekçi bir savaş meydanında yıkım gerçekleştirin.

İndirimdeki Diğer Oyunlar

Atomicrops 25,00 TL – 20,00 TL

Trials Rising 128,99 TL – 64,49 TL

Ashen 69,00 TL – 55,20 TL

Observation 39,00 TL – 28,08 TL

Omen of Sorrow 29,00 TL – 14,50 TL

The Sinking City 99,00 TL– 74,25 TL

Close to the Sun 89,00 TL – 71,20 TL

The End is Nigh 25,00 TL – 8,25 TL

The Walking Dead: Final Sezonu 31,99 TL– 22,39 TL

Stories Untold 18,00 TL – 4,50 TL

The Walking Dead: Michonne 49,00 TL – 25,97 TL

Thimbleweed Park 31,99 TL – 12,79 TL

Alan Wake 25,00 TL – 6,75 TL

This War of Mine   31,00 TL – 9,30 TL

What Remains of Edith Finch 31,00 TL – 15,50 TL

Inside 33,00 TL – 11,55 TL

Limbo 17,00 TL – 5,10 TL

The Walking Dead: A New Frontier 49,00 TL – 25,97 TL

The Walking Dead: Sezon İki  49,00 TL – 25,97 TL

The Walking Dead: Sezon Bir  49,00 TL – 25,97 TL

Dilerseniz mağazanın sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir