Epic Games Store’un Bu Haftaki Gizemli Ücretsiz Oyun Belli Oldu, Peki Haftaya Neler Var?

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyununu 26 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta içinse mağaza yine gizemli bir oyunu ücretsiz yapacağını duyurmuştu. Bu gizemli oyunun ne olduğu ise an itibari ile belli oldu.

Epic Games Store’da bu hafta verilen ücretsiz oyun, daha doğrusu içinde BioShock Remastered, BioShock Remastered 2 ve BioShock Infinite: The Complete Edition’ı barındıran paket BioShock: The Collection oldu.

Üç oyunu da içinde barındıran bu paketi 2 Haziran tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacaksınız. Ayrıca kütüphanenize eklemek için dilerseniz bu bağlantıdan mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Ücretsiz?

Haftaya ise mağazada yine gizemli bir ücretsiz oyun bizleri bekliyor olacak. Haftaya verilecek bu gizemli ücretsiz oyunu 2 – 9 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir