Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunlarını 23 - 30 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi
Epic Games Store

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta ise mağazada iki oyun birden ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor.

Ücretsiz olan oyunlardan ilki Dire Wolf tarafından geliştirilen, Game of Thrones strateji oyunu A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition, ikincisi ise Red Dot Games’in popüler araç servisi yönettiğiniz simülasyon oyun serisinden Car Mechanic Simulator 2018.

Her iki oyunu da 23 – 30 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca aşağıdaki bağlantılardan oyunların mağaza sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Ücretsiz?

Haftaya mağazada yine iki oyun birden ücretsiz oluyor. Bu oyunlardan ilki, Spiderweb Software tarafından geliştirilip yayınlanan tek oyunculu bağımsız rol yapma oyunu Geneforge 1 – Mutagen, ikincisi ise Unfrozen tarafından geliştirilip Daedalic Entertainment tarafından yayınlanan sıra tabanlı strateji oyunu Iratus: Lord of the Dead olacak.

Her iki oyunu da 30 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir