Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Haftaya İse İki Oyun Ücretsiz

Ücretsiz oyunları 29 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada iki oyun birden ücretsiz oldu. Ayrıca haftaya mağazada neler ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan ilki, 17 TL değerindeki, The Drone Racing League tarafından geliştirilip yayınlanan, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak dronlarla yarış yaptığımız simülasyon oyunu The Drone Racing League Simulator, ikincisi ise 13AM Games tarafından geliştirilip yayınlanan bağımsız platform oyunu Runbow.

Bu iki oyunu da 29 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin oluyor.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyunlar da belli oldu. Haftaya mağazada yine iki oyun birden ücretsiz oluyor.

Ücretsiz olarak verilecek oyunlardan ilki, Tahoe Games tarafından geliştirilen ve Toge Productions’ın yayıncılığını üstlendiği tek oyunculu rogue-lite oyunu Rising Hell, ikinci oyun ise Steel Mantis tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Digerati’nin üstlendiği tek oyunculu platform oyunu Slain: Back From Hell olacak.

Bu iki oyunu da 6 – 13 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir