Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Haftaya İse İki Oyun Ücretsiz

Ücretsiz oyunları 20 - 27 Ekim tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada iki oyun birden ücretsiz oldu. Ayrıca haftaya mağazada neler ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan ilki, Shiro Games tarafından geliştirilip yayınlanan, rol yapma macera oyunu Evoland Legendary Edition, ikinci oyun ise Bethesda’nın sevilen RPG serisinden Fallout 3 Game of the Year Edition.

Bu iki oyunu da 20 – 27 Ekim tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı oluyor, hatırlatalım.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyun da belli oldu. Haftaya mağazada yine iki oyun ücretsiz oluyor.

Verilecek ücretsiz oyunlardan ilki, Santa Ragione tarafından geliştirilip yayınlanan, hayatta kalma korku oyunu Saturnalia, ikinci oyun ise Bulwark Studios tarafından geliştirilen ve Kasedo Games tarafından yayınlanan sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Mechanicus olacak.

Son olarak bu iki oyunu da 27 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Ekran goruntusu 2022 10 20 180223
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image