Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarını 1 - 8 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi
epic games store Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada iki oyun birden ücretsiz oluyor. Ayrıca haftaya mağazada neler ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta verilecek oyunlardan ilki, tüm oyuncuların iyi bildiği Square Enix’in sevilen macera aksiyon serisinden Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. (Oyun daha önceden mağazada yine ücretsiz olarak verilmişti). İkinci oyun ise Uppercut Games tarafından geliştirilip yayınlanan keşif macera oyunu Submerged: Hidden Depths.

Bu iki oyunu da 1 – 8 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca dilerseniz, oyunların mağaza sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Submerged: Hidden Depths

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyunlar da belli oldu. Evet haftaya mağazada bir oyun bir de oyun paketi ücretsiz oluyor.

Ücretsiz olacak oyun, Broken Arms Games tarafından geliştirilip yayınlanan bağımsız strateji simülasyon oyunu Hundred Days – Winemaking Simulator olacak. Ücretsiz olacak paket ise oynaması ücretsiz battle royale oyunu Realm Royale Reforged’in Epic Games lansman paketi.

Son olarak her iki ücretsizi de 8 – 15 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir