Epic Games Store’da Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı? Peki Haftaya Ne Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarını 30 Mart - 6 Nisan tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada toplamda 50 TL’lik iki oyun ücretsiz oldu.

Ücretsiz olarak erişime açılan oyunlardan ilki olan ve Leap Game Studios tarafından geliştirilen Tunche, aksiyon co-op türünde sade ama eğlenceli bir yapım sunuyor. İkinci oyun ise House On Fire’ın geliştirdiği The Silent Age, bağımsız bir puzzle deneyimi vaat ediyor. Bu iki yapım, 6 Nisan tarihine dek kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Hangi Oyunlar Ücretsiz?

Bu haftanın ücretsiz oyununun indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyun da belli oldu. Haftaya mağazada yine iki oyun ücretsiz oluyor.

Ücretsiz olarak verilecek ilk oyun ise Get Up Games tarafından geliştirilen aksiyon co-op oyunu Blazing Sails olacak. İkinci oyun ise herkesin çok iyi bildiği ve Techland’in geliştirdiği Dying Light Enhanced Edition olacak.

Son olarak oyunu Epic Games kütüphanenize eklemek için mağaza sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar…

epicstore
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir