Epic Games Store Kısmi Geri Ödeme Sistemini Getirecek

Mustafa Akman
Mustafa Akman
1 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store Kısmi Geri Ödeme Sistemini Getirecek

Düzenlenen bir indirimden hemen önce oyun aldı iseniz Epic Games Store size kısmi geri ödeme yapacak. Epic Games kısa bir süre önce indirimli olan oyunu tam fiyatlı olarak satın alan kullanıcılara kısmi bir geri ödeme getirecek. Haberin kaynağı Studio Mayday’in kurucu ortağı olan Joshue Boggs.

Boggs,  Epic Games tarafından kendisine mail ile gelen Epic Games Store’un geri ödeme politikası güncellemesinde bir değişiklik fark etti ve bunu sosyal medya üzerinden paylaştı. Paylaşılan görselde “Satın aldığınız oyunların fiyatı kısa süre önce düştü, bu yüzden fark(lar) için kısmi geri ödemeler yapıyoruz” yazmaktadır.

Bu sistem henüz aktif değil ancak önümüzdeki günlerde bunu aktif edeceklerdir. Epic Games son zamanlarda piyasayı dalgalandırmayı devam ederek durmak bilmiyor. Epic Games’in yaptığı stratejiyi siz nasıl buluyorsunuz? Fikrinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
2 Yorumlar
  • Allah razı olsun epicten ne diyelim. Böyle kullanıcı dostu bir launcherı öpte başına koy. Ayrıca bu rekabet steamin de kalitesini arttırmaya zorlayacaktır. Adamsın Epic

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir