Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Peki Haftaya Ne Var?

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunlarını 28 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta da mağaza, iki oyunu birden ücretsiz yaptı. Haftaya ise sadece bir oyun ücretsiz oluyor.

Bu hafta ücretsiz olan oyunlardan ilki, DoubleMoose tarafından geliştirilen, huzurevinden atılan yaşlı ve öfkeli bir adamı canlandırdığınız eğlenceli oyun Just Die Already, ikincisi ise Janerka Productions’ın geliştirip yayınladığı, tek oyunculu komedi oyunu Paradigm.

Her iki oyunu da 28 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak. Oyunların mağaza sayfalarına da dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Hangi Oyun Ücretsiz?

Haftaya mağazada ücretsiz olacak oyun, Asmodee Digital tarafından geliştirilip yayınlanan, uzay temalı ve sıra tabanlı strateji oyunu Terraforming Mars olacak. Ayrıca oyunu 5 – 12 Mayıs tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Dilerseniz oyunun fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir