Sızıntı: Epic Games Store Yılbaşına Özel 15 Ücretsiz Oyun Verecek

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store, 16-30 Aralık arasında her gün yeni bir oyun verecek gibi duruyor. Bu da tam 15 ücretsiz oyununun biz oyun severleri bekliyor olacağı anlamına geliyor. Bu sızıntı ise daha önceden PlayStation Plus Eylül, Ekim, Kasım, Aralık ücretsiz oyunlarını ve Aralık’taki Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarını doğru olarak sızdıran Dealabs kullanıcısı Billbill-Kun’dan geliyor.

Epic Games Store’dan Yılbaşına Özel 15 Ücretsiz Oyun

Billbill-Kun, promosyonun 16 Aralık’ta ücretsiz olarak verilecek Shenmue 3 ile başlayacağını söylüyor ve aynı zamanda Epic Games Store’un 6 Ocak 2022’ye kadar sürecek bir yıl sonu indirimini de başlatacağını iddia ediyor. Ayrıca sızıntıya göre, verilecek olan ilk 14 oyunun her biri yalnızca bir gün süreyle ücretsiz olarak kalacak ve bu süre zarfında kütüphaneye eklenebilecek, 15. ücretsiz oyun ise bir hafta süreyle talep edilebilecek.

Bu sızıntı doğruysa Epic Games, son birkaç yıldır yürüttüğü yılbaşı promosyonlarına benzer bir format izleyecek. Mağazada 2020 yılbaşı döneminde 15 oyun ve 2019 döneminde ise 12 ücretsiz oyun verilmişti.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir