Epic Games Store’da Bu Hafta İki Oyun Ücretsiz Oldu, Peki Haftaya Neler Var?

Toplam değerleri 74 TL olan bu oyunları, 7 - 14 Temmuz tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi
Epic Games Store Killing Floor 2

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta ise mağazada toplam değerleri 74,00 TL olan iki oyun birden ücretsiz oldu.

Ücretsiz olan oyunlardan ilki, 25 TL değerindeki Grey Alien Games tarafından geliştirilip yayınlanan, rol yapma kart oyunu Ancient Enemy olacak. İkinci oyun ise 49 TL değerindeki, Tripwire Interactive’in hayatta kalma korku aksiyon serisinin ikinci oyunu Killing Floor 2.

Her iki oyunu da 7 – 14 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz şekilde Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin oluyor. Ayrıca aşağıdaki linklerden oyunların mağaza sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının erişime ve indirmeye sunulmaya başlaması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyunlar da belli oldu. Haftaya yine iki oyun ücretsiz oluyor.

Haftaya verilecek oyunlardan ilki, elle çizilmiş animasyonlar ve yeniden orkestra ile bestelenmiş müzik altyapısı ile geliştirilen keşif, aksiyon ve macera oyunu Wonder Boy: The Dragon’s Trap olacak. İkincisi ise Codename Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanan, tek oyunculu strateji oyunu Idle Champions of the Forgotten Realms olacak.

Her iki oyunu da 14 – 21 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz şekilde Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir