Epic Games Store’da Bu Hafta Verilecek Gizemli Ücretsiz Oyun Belli Oldu, Peki Haftaya Neler Var?

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyununu 19 – 26 Mayıs tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta içinse mağaza gizemli bir oyunu ücretsiz yapacağını duyurdu. Bu gizemli oyunun ne olduğu ise belli oldu.

Epic Games Store’da bu hafta verilen ücretsiz oyun, Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games’in yayıncılığını üstlendiği birinci şahıs aksiyon RPG serisinin son oyunu Borderlands 3 oldu.

Normalde 309,00 TL fiyat etiketine sahip oyunu 19 – 26 Mayıs tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca dilerseniz oyunun mağaza sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Ücretsiz?

Haftaya ise mağazada yine gizemli bir ücretsiz oyun bizleri bekliyor olacak. Haftaya verilecek bu gizemli ücretsiz oyunu 26 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image