Oyun HaberleriPC

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunları Bridge Constructor: The Walking Dead ve Ironcast indirmeye sunuldu.

Epic Games Store, her hafta Perşembe günleri ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları da an itibari ile indirmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak verilen oyunlardan ilki ClockStone Software tarafından geliştirilen The Walking Dead evreninde geçen bulmaca oyunu Bridge Constructor: The Walking Dead, ikincisi ise Dreadbit Games tarafından geliştirilen RPG strateji oyunu Ironcast.

Her iki oyunu da 15 Temmuz tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacaksınız. Oyunların mağaza sayfalarına dilerseniz aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Bültenleri

Bridge Constructor: The Walking Dead

En muhteşem derleme deneyimine hazır ol! Bridge Constructor: The Walking Dead, Bridge Constructor™’ın efsanevi ve zorlayıcı bulmaca oyun tarzı ile AMC’nin The Walking Dead’inin kıyamet sonrası yaşayan ölüler evrenini bir araya getiriyor.

Yürüyen ölü sürüleri ve saldırgan insanlar karşısında yaşam mücadelesi veren bir gruba katıl. Kasvetli ortamlarda ve harabeye dönmüş binaların arasında köprüler ve başka yapılar inşa et. Daryl, Michonne ve Eugene gibi hayranların en sevdiği karakterlerle birlik ol ve dizinin ikonik araçları için güvenli geçitler yarat.

Aylakları ölümcül tuzaklara çekip felaketzedeleri güvenli bölgelere taşırken oynatılabilen seviye nesnelerini, patlayıcıları ve yemleri kendi avantajına kullan. Aylaklar yer çekiminin gücüne kurban giderken fizik temelli çılgınlığın ve karakter animasyonlarının keyfini çıkar.

Ironcast

Victoria dönemi bilim kurgusundan ilham alan Ironcast, şapka ve başlık giyen seçkin kadın ve erkeklerin devasa yürüyen savaş makinelerini kontrol ederek İngiliz İmparatorluğu’nun düşmanlarını yerle bir ettiği heyecan verici bir alternatif tarihte geçiyor.

H.G. Wells ve Jules Verne gibi Victoria dönemi bilim kurgu yazarlarından ilham alan Ironcast, şapka ve başlık giyen seçkin kadın ve erkeklerin devasa yürüyen savaş makinelerini kontrol ederek İngiliz İmparatorluğu’nun düşmanlarını yerle bir ettiği heyecan verici bir alternatif tarihte geçiyor! 1880’lerin Victoria Dönemi İngilteresi’ni savunmak için Ironcast adı verilen 7 metrelik yürüyen aracı kontrol et ve düşman Ironcast’in işgalci gücüne karşı koy.

Savaşlar, Ironcast’in çeşitli silahlarını ve sistemlerini çalıştıran kaynak düğümlerini üreterek yapılır. Bu düğümleri nasıl harcayacağını seçmelisin; düşmanlarını zayıflatıp imha etmek için saldırı amaçlı ya da yaklaşan yoğun silahlı saldırıdan şüpheleniliyorsa savunma amaçlı kullanabilirsin.
.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu