Kategorilendirilmemiş

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta 3 oyun biz oyun severlere ücretsiz olarak sunuldu.

Bunlardan ilki değeri 32 TL olan Bağımsız bir macera oyunu Anodyne 2: Return to Dust oldu. İkinci oyun ise değeri 15,50 TL olan platform oyunu A Short Hike ve üçüncü oyun da değeri 32 TL olan fantezi, macera oyunu Mutazione.

Oyunları 19 Mart tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve daimi sahibi olabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Yazıları

Anodyne 2: Return to Dust

Gizemli Adayı Akılları Zorlayan Bir Hastalıktan Kurtar

Nano Tozu, New Theland adasının sakinlerine bulaşarak duygularını ve isteklerini etkiliyor. Adayı keşfetmesi, hastaları bulması ve vücutlarına yerleşerek Tozu emmesi gereken bir Nano Temizleyicisi olan Nova’yı oynayacaksın.Kolayca öğrenilen 2B Zelda türü oyunların keyfini 3B oyunlarla yaşa. PS1 dönemini canlandıran çizimlerle 3B şehirleri ve vadileri keşfedip karakterlerin 2B zihinlerine girerek karlı vadilerden tehlikeli inşaat alanlarına kadar her yeri gez!

Banner 1

Anodyne 1, All Our Asias ve Even the Ocean’ı yaratan rüya ikiliden yeni bir oyun.

Banner 2

A Short Hike

Hawk Peak Vilayet Parkı’nın huzurlu dağlık manzaralarında yürüyüş yap, tırman ve süzül.Zirveye doğru ilerlerken işaretli patikaları takip et veya taşrayı keşfet. Yol boyunca diğer yürüyüşçülerle tanış, gizli hazineleri keşfet ve çevrendeki dünyanın içine dal.

Önemli Özellikler

• Adayı dilediğin gibi keşfet. Takip etmek için kendi yolunu seç ve seni nereye götürdüğünü gör. Neyle karşılaşabileceğini asla bilemezsin!
• İstediğin tempoda yürüyüş yap — zirveye ulaşmak için acele etmeye gerek yok! Nehir kıyıları boyunca balık tutmaya veya göl kıyısında yüzmeye vakit ayır.
• Yeni yüksekliklere ulaşmak için gizli hazineleri topla. Ormanların üzerinde süzülmek için dağ tepelerinden atlamayı dene.
• Rotan boyunca karşılaştığın diğer yürüyüşçülerle sohbet et. Birbirinize yardım etme şansınız olabilir!
• Mark Sparling’ten, sen vahşi doğayı keşfettikçe dinamik olarak yükselen harika bir orijinal oyun müziği dinle.

Mutazione

Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı…

MUTAZIONE, hem hikâyesindeki büyük macera kısmının hem de ilginç bir kişisel dramın öne çıktığı bir macera oyunudur.

Hasta dedesi Nonno’yu iyileştirmek için tuhaf ve gizli Mutazione topluluğuna giden 15 yaşındaki Kai ile topluluğu keşfet.

Yeni arkadaşlar edin, müzik bahçeleri kur ve barbekü partilerine, bando gecelerine ve bot gezilerine katıl ve hikâyenin merkezindeki tuhaf karanlıktan herkesi kurtarmak için son bir spiritüel yolculuğa çık.

100 yıldan uzun bir süre önce, tropik bir tatil merkezine “Moon Dragon” meteoru çarptı. Yerlilerin birçoğu ölürken, hayatta kalanlarda tuhaf mutasyonlar görülmeye başladı…

Kurtarma operasyonları kısa bir süre sonra iptal edildi. Mutasyon geçiren çevrede kalanlar ise küçük ve izole Mutazione topluluğunu kurdu.

Zamanı ileri sarıp günümüze gelerek ölüm döşeğindeki dedesini sağlığına kavuşturmaya çalışan 15 yaşındaki Kai ile oyna. Fakat işler göründüğü kadar kolay değil…

Nonno’nun Kai için başka planları var. Dost canlısı gibi görünen topluluğun ardında sırlar ve ihanetler yatıyor; ayrıca ürkütücü bir çeşit kuş figürü sürekli Kai’nin rüyalarına giriyor.

Meteor felaketinden kurtuldular ama küçük kasabada yaşanan dramdan kurtulabilecekler mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu