PC

Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu Değişti

Bildiğiniz üzere Epic Games Store’da her hafta ücretsiz oyun ya da oyunlar verilmekte ve bu ücretsiz oyunlar bir hafta önceden açıklanmakta. Geçtiğimiz Perşembe günü de bu hafta verilecek ücretsiz oyun olarak Wargame: Red Dragon açıklanmıştı. Ancak mağaza bu oyunu vermekten vazgeçti.

Şimdi ise açıklanan yeni ücretsiz oyun Dungeons 3 oldu. Hem çok oyunculu olarak hem de tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz bu strateji oyununa 5 Kasım tarihinden itibaren ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Ayrıca 1 hafta içinde kütüphanenize eklemeniz halinde daimi sahibi de olacaksınız.

Bu arada Epic Games Store’da bu hafta verilen ücretsiz oyunları da kütüphanenize eklemeyi unutmayın…

Oyunun Tanıtım Yazısı

Dungeons 3, popüler Dungeons strateji oyunları serisinin son oyunudur. Kendi zindanını oluşturup yönet, canavarları emrin altına al ve kurnaz tuzaklar yerleştir. Kapsamlı bir hikâyede uçsuz bucaksız yeryüzünü fethetmeye çalış.

Dungeons 3

Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya’nın aklını yeryüzünün sevimli kıskacından çelip onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih seferberliğini yer altındaki ininden yönetmenin bir yolunu buldu. Ön cephede Thalya ve onun arkasında kötülüğün birleşmiş güçlerinin desteği ile oyuncular, üst dünyanın iyiliksever canlılarını kesin olarak alt etmek için var olan tüm numaraları kullanmak zorunda kalacaklar!
Odalar, tuzaklar ve yapılarla birlikte eşsiz bir yer altı zindanı oluşturarak karanlık yönünü serbest bırak. Orclar, succubuslar, zombiler ve daha birçok alçak yaratık arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu ayağa kaldır. Birliklerini kurduktan sonra karanlıklardan çık ve biraz olsun kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu olan her şeyi ortadan kaldırdığın yeryüzünün aydınlığında orduna rehberlik ederek toprakları yozlaştır.
Dungeons serisinde ilk kez, rastgele oluşturulan seviyeleri deneyimle. Her oyun oturumu birbirinden farklı olacak ve kötülükle fetheden herkese sonsuz bir eğlence sunacak!
Özellikler:
  • Tamamen yenilenmiş bir yeryüzü RTS moduna sahip, bugüne kadarki en büyük, en iyi ve en şeytani zindan simülasyonu.
  • Yeni yönetim: Yeni karakter Thalya’nın komutası altındaki birleşik şeytani güçleri yönet ve onları zafere taşı.
  • Boyut önemlidir: 20 göreve ve 20 saatten uzun oynama süresine sahip, geniş kapsamlı tek oyunculu hikâye, rastgele oluşturulan seviyeler, yepyeni iki kişilik eşli mod, daha fazla oda ve daha fazla eşsiz yetenek.
  • Kötülüğün sesi: Dungeons hayranlarının çok sevdiği ünlü anlatıcı o eşsiz sesiyle geri döndü ve Dungeons mirasını en iyi şekilde sürdürüyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 64 bit

İşletim Sistemi

Windows 10 64 bit

İşlemci

Intel Quad Core 2.8 GHz (i7 900 serisi) veya 3.5 GHz AMD (FX 6000 serisi)

İşlemci

Dört çekirdek 3.5 GHz veya üstü (Intel i5 4000 Serisi / AMD Ryzen 3 Serisi)

Bellek

4 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

5

Depolama

5

Direct X

Sürüm 11

Direct X

Sürüm 11

Ekran Kartı

AMD/NVIDIA ile en az 1024 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD Radeon HD 7000 serisi, NVIDIA GeForce GTX 600 serisi)

Ekran Kartı

AMD/NVIDIA ile en az 3072 MB atanmış VRAM ve Shader Model 5.0 desteği (AMD R9 300 Serisi ve NVIDIA GeForce GTX 900 Serisi veya daha iyisi)

Oturumlar

Epic Games hesabı gerektirir

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya)
  • Metin: Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya), İngilizce, Japonca

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu