Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunu Sheltered

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store, her hafta Perşembe günleri ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu da bugün itibari ile indirmeye sunuldu.

Bu haftanın ücretsiz oyunu, Unicube tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından Mart 2016’da yayınlanan, strateji rol yapma oyunu Sheltered‘ı 16 Eylül tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Dilerseniz oyunun mağaza sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Epic Games Store Tanıtım Bülteni

Sheltered, derin ve duygusal bir hayatta kalma yönetimi oyunu. Küresel bir kıyametten sonra terk edilmiş bir sığınak bulan aile üyelerini koruma rolünü üstleniyorsun.

Nefes nefese kalmışsın, korkmuşsun, sığınak hava kilidi arkandan güçlü bir sesle kapanıyor. Dışarı çıkmak zorunda olmamak isterdin, ancak zorundasın. Pes etmek çok daha kolay olurdu. Ancak etmiyorsun. Zorluk, açlık, susuzluk. Korku. Neden hayata tutunduğunu sürekli kendine hatırlatıyorsun. Bunu neden yaptığını. Sonra duyuyorsun. “Babacığım, geri döndün.” Eşinin yüzünde güller açıyor ve medikal malzemelerle dolu bir çantayı açıyorsun. Bunları nasıl topladığını onlara anlatmana gerek yok. Sen sadece bu çok zor zamanlarda bu küçük zaferinin tadını çıkarıyorsun.

Sheltered, “nuclear family” (“çekirdek aile”) kavramına yepyeni bir anlam veren, kıyamet sonrası bir felaket yönetimi oyunu. Nükleer faciada milyarlarca canın yitirilmesinden sonra yakın ve kasvetli gelecek için ailenin evi olacak bir yer altı sığınağını güçlendirmek için yolunda karşına çıkan malzemeleri toplayabildiğin kadar toplamalısın.

Epic Games Store Sheltered
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image