Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarını 15 – 22 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada bir oyun bir de oyun paketi ücretsiz oldu. Ayrıca haftaya mağazada neler ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta verilecek ilk ücretsiz oyun, Infuse Studio tarafından geliştirilen kızıl bir tilkiyi yönlendirdiğimiz üçüncü şahıs bağımsız macera oyunu Spirit of the North, ikincisi ise Sysiac Games’in uzay temalı bağımsız macera oyunu olan The Captain.

Unutmadan her iki ücretsizi de 15 – 22 Eylül tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin oluyor.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyunlar da belli oldu. Haftaya mağazada iki oyun birden ücretsiz oluyor.

Bu oyunlardan ilki, daha öncede mağazada ücretsiz olarak verilen, açık dünya hayatta kalma oyunları arasında popüler olan ARK: Survival Evolved, ikinci oyun ise Flaming Fowl Studios tarafından geliştirilen sıra tabanlı strateji oyunu Gloomhaven olacak.

Son olarak her iki ücretsizi de 22 – 29 Eylül tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir