Epic Games Store’da Bu Haftanın Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı, Haftaya Yine İki Oyun Ücretsiz

Ücretsiz oyunları 10 - 17 Kasım tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada iki oyun birden ücretsiz oldu. Ayrıca haftaya mağazada neler ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan ilki, ustwo games tarafından geliştirilen tek oyunculu macera oyunu Alba – A Wildlife Adventure, ikinci oyun ise Mimimi Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Daedalic’in üstlendiği, tek oyunculu gizlilik üzerine kurulu strateji oyunu Shadow Tactics olacak.

Hatırlatalım, bu iki oyunu da 10 – 17 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin oluyor.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyun da belli oldu. Haftaya mağazada yine iki oyun ücretsiz oluyor.

Verilecek ücretsiz oyunlardan ilki, Sword & Axe LLC tarafından geliştirilen, yayıncılığını Freedom Games’in üstlendiği stratejik macera rol yapma oyunu Dark Deity, ikinci oyun ise Saber Interactive’in çok oyunculu aksiyon oyunu Evil Dead: The Game olacak.

Son olarak bu iki oyunu da 17 – 24 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

epic games store 12
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir