Oyun HaberleriPC

Epic Games Store’da Gizemli Ücretsiz Oyun Dönemi Bitti. İşte Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar

17 Haziran'dan itibaren iki oyun ücretsiz...

Epic Games Store bir süredir gizemli ücretsiz oyunlar veriyordu. Bu hafta itibari ile de bu kampanyası son buldu. Eski sistemdeki gibi her hafta bir sonraki haftaya ücretsiz olarak vereceği oyunları açıklamaya başladı. Haftaya mağaza iki oyunu birden ücretsiz olarak dağıtacak.

Verilecek ücretsiz oyunlardan ilki, Ghost Town Games ve Team17 Digital tarafından geliştirilen, yemek pişirme simülasyon oyunu olan serinin ikinci oyunu Overcooked! 2, ikinci oyun ise Cuddle Monster Games tarafından geliştirilen ve Kongregate tarafından yayınlanan bağımsız aksiyon oyunu Hell is Other Demons oldu.

Her iki oyunu da 17 Haziran ile 24 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacaksınız. Oyunların Epic Games Store mağazasına ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Bültenleri

Overcooked! 2

Overcooked, yepyeni kaotik yemek pişirme aksiyonu yardımlarıyla geri dönüyor! Soğan Krallığı’na geri dön ve klasik yerel çok oyunculu modda veya çevrimiçi modda en fazla dört oyuncuyla şef takımını kur. Önlüğüne sıkı tutun… dünyayı (yeniden) kurtarma vakti!

KIZARTMA TAVASINDAN ALEVLERİN İÇİNE!

Dünyayı Ever Peckish’ten kurtardın. Ancak şimdi yeni bir tehditle karşı karşıyasın ve The Unbread’in açlığını bertaraf etmek için yeniden mutfağa girme vaktin geldi!

ÇEVRİMİÇİ/YEREL ÇOK OYUNCULU DELİLİK

Kaotik yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlarda en yüksek skoru elde etmek için arkadaşlarınla el ele verip (ya da birbirinizin karşısına geçip) hamurları beraber yoğuracaksınız.

TAM BİR GÖZ ZİYAFETİ

Yepyeni bir dünya haritasında karadan, denizden ve havadan yolculuk et. Suşi restoranlarından büyü okullarına, maden ocaklarından uzaylı gezegenlerine kadar uzanan yeni temalarda yemek pişir!

İŞTAHIN GELSİN!

Her damak zevkini kesinlikle tatmin edecek suşi, pasta, hamburger ve pizza gibi yeni tarifleri pişirmek için yola çık.

MARULA DİKKAT!

Işınlayıcılardan ve hareket eden platformlardan geç, değişen ve gelişen hareketli mutfaklarda malzemeleri fırlatarak zaman kazan. Bazı mutfaklar şeflerini yeni konumlara doğru bir çırpıda gönderebilir.

Hell is Other Demons

Roguelite unsurlar içeren bir aksiyon-platform nişancı oyunudur. Şeytanlar, geçmesi çok zor bölüm sonu canavarları dövüşleri ve yoğun synthwave oyun müzikleri ile dolu, genişleyen ve elle çizilmiş bir dünyayı keşfet.

Kurşun Cehennemi, Cehennem’de, Kusursuzca Hayata Geçirilmiş

Hızlı karar alma ve yaratıcılığı ödüllendiren kurşun cehennemi arcade nişancılarla mı büyüdün? Hell is Other Demons, ustaca hayata geçirilmiş mekanikleri ve gözü pek, unutulmaz bir tarz ile yaratıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu