Epic Games Store’da Haftaya 319,00 TL Değerinde İki Oyun Ücretsiz

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Epic Games bu haftanın ücretsiz oyununu indirmeye sunmasıyla birlikte, haftaya ücretsiz olacak oyunlar da açıkladı.

Haftaya verilecek oyunlardan ilki id Software ve Avalanche Studios tarafından geliştirilen Bethesda tarafından yayınlanan, 299,00 TL değerinde, açık dünya aksiyon oyunu Rage 2, diğeri ise Funselektor Labs Inc. tarafından geliştirilip yayınlanan, 20,00 TL değerinde bağımsız arcade yarış oyunu Absolute Drift.

Her iki oyunu da 18 – 25 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olarak hesabınıza ekleyip, kalıcı sahibi olabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Bültenleri

Rage 2

Bir asteroit dünya nüfusunun %80’ini ortadan kaldırdı ve yaşayan insan sayısı giderek azalıyor.

Gaddar ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşıyor ve acımasız Authority, insanları demir yumrukla yönetmek istiyor. Onların gücünün karşısında duran son tehdit olan çorak toprakların son Gözcüsü Walker olarak evin elinden alındı ve ölüme terk edildin. Şimdi adalet ve özgürlük için öfkeni açığa çıkarman gerekiyor. Acayip taşıt savaşı, süper güçlü birinci şahıs kaosu ve çeşitli çılgınlıklarla dolu bir açık dünyadaki acımasız çorak topraklarda sadist çetelerle savaşarak The Authority’nin baskıcı hükmüne tamamen son vermek için gereken araçları ve teknolojik gereçleri bulacaksın.

NİŞANCI EVRENİNE HOŞ GELDİN

id Software’in nişancı türündeki tecrübesi ve Avalanche Studios’un açık dünya ustalığı RAGE 2 için bir araya gelerek rüya takımı kurdu. Bir nişancı oyunundan ve bir açık dünya oyunundan daha fazlası; yani bir nişancı evreni.

ÇORAK TOPRAKLAR SENİ BEKLİYOR

The Authority’nin peşinde ilerlerken yemyeşil ormanlardan ve tehlikeli bataklıklardan güneşin kavurduğu çöllere kadar geniş ve çeşitli bir bölgeyi baştan sona dolaş. Devasa boyuttaki çorak toprakların her karışında savaşmak için gereken cephaneliğe sahipsin.

GAZA BAS

Dev kamyonetlerden cayrokopterlere kadar bu çorak topraklara dayanıklı olan çok çeşitli taşıtları kullanabilir ve hız yapabilirsin. Gördüğün tüm taşıtları sürebilirsin.

SON GÖZCÜ

Geliştirilebilen silahlar, yıkıcı Nanotrite güçler ve silahlarının mekanik sınırlarını zorlama yeteneği olan Overdrive’dan oluşan bir koleksiyonla acı ver.

GRUPLAR VE DÜŞMANLAR

Çorak toprakların kontrolünü sağlamak için her biri delilerden, mutantlardan ve kana susayan canavarlardan oluşan azılı suçlu gruplarına karşı savaş.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Win7, 8.1 veya 10 (64 Bit sürümleri)

İşletim Sistemi

Win7, 8.1 veya 10 (64 Bit sürümleri)

İşlemci

Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X

İşlemci

Intel Core i7-4770 veya AMD Ryzen 5 1600X

Bellek

8 GB

Bellek

8 GB

Depolama

50 GB

Depolama

50 GB

Ekran Kartı

Nvidia GTX 780 3 GB veya AMD R9 280 3 GB

Ekran Kartı

Nvidia GTX 1070 8 GB veya AMD Vega 56 8 GB

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (Latin Amerika), Japonca
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece

 

Absolute Drift

Drift: Yan Kaydırarak Sürüş Yapma Sanatı.

İşte benzersiz bir sürüş deneyimi. Göz alıcı, minimalist bir dünyada becerilerini geliştirirken acemiden, usta bir sürücüye dönüşme yolculuğu.
Virajlı pistler ve dağlık yollarda sınırlarını zorlarken, kupaların ve seçkin etkinliklerin kilidini aç. Dünyanın en iyi oyuncularının yansımalarına karşı mücadele et veya kendi yansımanı geçerek becerilerini geliştir.
Drift olayında ustalaşana kadar her virajda sürücülük becerilerini sınarken, C41 ve NYTE tarafından oluşturulan 3 saatlik elektronik müzik parçalarının keyfini çıkar.
A divider image of a vehicle drifting around a red roundabout.

Ana Özellikler:

  • 6 drift arabasını sür ve kişiselleştir.
  • 3 Oyun Modu: 34 farklı Driftkhana, Drifting ve Mountain Drifting seviyeleri.
  • Havaalanlarından limanlara ve uçan metropole kadar, her birinin kendi özgün teması olan 5 Serbest Dolaşım alanı.
  • Çevrimiçi Liderlik Tabloları, tekrar izleme ve yansıma arabalar. Arkadaşlarının veya dünyanın en iyi oyuncularının sürüşlerini izle!
  • C41 ve NYTE tarafından oluşturulan, toplamda 3 saati aşan, mükemmel Drum & Bass ve Elektronik müzikleri.
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...