HaberPC

Epic Games Store’da Haftaya Hangi Oyun Ücretsiz?

Haftaya ödül almış, birinci şahıs korku macera oyunu ücretsiz oluyor.

Mağazanın bu haftaki ücretsiz oyununun indirmeye sunulmasıyla birlikte, Epic Games Store’da haftaya biz oyunseverlere verilecek ücretsiz oyun da belli oldu.

Ücretsiz olarak verilecek oyun, Krillbite Studio AS tarafından geliştirilip 2017’de yayınlanan ve birçok dalda ödülü bulunan, birinci şahıs korku macera oyununun yeni ve geliştirilmiş sürümü Among the Sleep – Enhanced Edition olacak. Oyunu 21 – 28 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabileceksiniz.

Epic Games Store’da Haftaya Ücretsiz Olacak Among the Sleep – Enhanced Edition’ın Tanıtım Bülteni

Among the Sleep: Enhanced Edition, ödüllü birinci şahıs korku macera oyununun yeni ve geliştirilmiş bir sürümü. Oyunda, garip bir kâbusta kısılıp kalmış ve annesini arayan küçük bir çocuk olarak oynayacaksın.

Birinci şahıs korku-macera oyunu Among the Sleep’te iki yaşında bir çocuk olarak oynayacaksın. Gece yarısı gizemli seslere uyandıktan sonra karanlıkta seni rahatlatacak bir şey aramaya başlıyorsun. Oyun; puanlama ve savaş sistemleri yerine atmosfer ve keşif mekaniği ile korku unsurlarını ele alıyor. Among the Sleep’te dünyayı algılamaya çalışan savunmasız ve ürkmüş bir çocuksun.

Oyunun Kazandığı Ödüller

  • Nordic Game Awards – 2015 En İyi Sanatsal Başarı Ödülü
  • 2014 Nordic Indie Sensation Kazananı
  • MomoCon Indie Game Awards – 2015 Yılının En İyi Oyunu
  • 2015 Indie Prize Europe – En İyi Oyun Sesleri Adaylığı
  • Gamereactor, 2014 Yılın En İyi Norveç Yapımı Oyunu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu