Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyun Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store’da bu haftanın ücretsiz oyununun indirmeye sunulması ile birlikte haftaya verilecek ücretsiz oyun da ortaya çıkmış oldu.

Haftaya biz oyun severleri zamanında oldukça oldukça olumlu yorumlar almış bir strateji oyunu bekliyor. Paradox’un 2013’de piyasaya sürdüğü hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak oynanabilen simülasyon strateji oyunu Europa Universalis IV biz oyun severleri haftaya bekliyor olacak.

30 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde daimi olarak sahibi olabileceğiniz oyunun Epic Games Store sayfasına dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da Haftaya Ücretsiz Olarak Verilecek Europa Universalis IV’ün Tanıtım Yazısı

Global Üstünlük Görevini Tamamla

Paradox Development Studio, ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü oyunuyla birlikte geri döndü. İmparatorluk kurma oyunu Europa Universalis IV, bir ulusu yıllar boyunca kontrol ederek üstün bir global imparatorluk kurmana olanak tanıyor. Ulusunu asırlar boyunca eşsiz bir özgürlük, derinlik ve tarihsel tutarlılık ile yönet. Zengin stratejik ve taktiksel derinliğe sahip olan bu destansı unvan macerasında gerçek keşif, ticaret, savaş ve diploması canlandırılıyor.

epic games store'da Europa Universalis IV

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir