Oyun HaberleriPC

Epic Games Store’da Haftaya İki Oyun Ücretsiz

İki oyunu da 16 Eylül'den itibaren kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store’da bu haftanın ücretsiz oyunun indirmeye sunulması ile birlikte haftaya verilecek ücretsiz oyunlar da belli olmuş oldu.

Haftaya biz oyun severlere iki oyun ücretsiz olarak sunulacak. Oyunlardan ilki Double Stallion Games tarafından geliştirilip Nisan 2021’de piyasaya sürülen aksiyon, dövüş, platform oyunu Speed Brawl, ikincisi ise Choice Provisions tarafından geliştirilip Ocak 2016’da piyasaya sürülen strateji oyunu Tharsis.

Her iki oyunu da 16 – 23 Eylül tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunların mağaza sayfalarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar

Speed Brawl

Speed Brawl, hızlı hareket etme ve sert vurma üzerine kurulu 2D savaş-yarış oyunudur! İvmeni koru, kombinasyon yap ve güçlü hareketlerini sergile. Kendi dövüş tarzını bul ve şimdiye kadarki en iyi dövüşçü takımını kur.

Tharsis

Tharsis, sıra tabanlı bir uzay strateji oyunudur. Tabii zarlar da var. Ve yamyamlık da. Bu oyunda insanlığın Mars’a yaptığı ve bir mikrometeorit fırtınasına yakalanan ilk görevin başındasın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu