Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyun Belli Oldu

Haftaya açık dünya aksiyon macera oyunu ücretsiz

Epic Games Store’da bu haftanın ücretsiz oyun eklentisinin sunulması ile birlikte, haftaya mağazanın ücretsiz olarak vereceği oyun da belli oldu.

6 ila 13 Mayıs tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahip olacağınız oyun, Twirlbound tarafından geliştirilen, Kongregate tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon macera oyunu Pine oldu.

Dilerseniz oyunun Epic Games Store sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

İnsanların Öyküsü

Pine, bir açık dünya aksiyon macera simülasyon oyunudur. Albamare adında güzel bir dünyada, zeki bir genç olan Hue rolünü üstleniyorsun. Hue olarak, insanlardan çok daha zeki yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfederek, ticaret yaparak ve savaşarak yolunu bulmak zorundasın.
Image1

Onların Hikâyesine Dâhil Ol

Kendi kabilenin yerleşeceği yeni bir yuva ararken, Albamare’nin geniş ölçekli ekolojisiyle içli dışlı olman gerekecek. Sana kolay kolay yardım etmeyecek çok çeşitli türlere karşı ve onların safında, altı farklı biyom içerisinde keşfederek, takas ederek, konuşarak, üreterek ve savaşarak hazırlan.
Image2

Hayatta Kalma Mücadelesi

Pine’da, senin müdahalen olmadan açık oyun dünyasının dört bir yanında bir şeyler olacaktır. Tüm organizmalar canlıdır ve hayatta kalmak için ne gerekirse yapmaya çalışacaklardır. Bir tür ile arkadaş olabilir, onların safında savaşabilirsin ya da onlara saldırabilir, yiyeceklerini çalabilir veya onları yaşam alanlarını terk etmeye zorlayabilirsin. Tüm bunlar, türlerin ekolojik çeşitlilik içerisindeki yerini belirleyecektir.

Image3

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 (64-bit)

İşletim Sistemi

Windows 10 (64-bit)

İşlemci

Quad Core 3.2 Ghz veya eş değeri

İşlemci

Quad Core 3.40 Ghz veya eş değeri

Bellek

8 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

4 GB kullanılabilir alan

Depolama

4 GB kullanılabilir alan

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 660 veya eş değeri

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 970 veya eş değeri

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu