PC

Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu 

Bildiğiniz üzere Epic Games her hafta vereceği ücretsiz oyunları bir hafta öncesinden açıklıyor. Bu hafta verilen ücretsiz oyunların indirmeye sunulması ile birlikte haftaya verilecek oyunlar da belli olmuş oldu.

29 Ekim tarihinden itibaren bir hafta boyunca kütüphanenize eklemeniz halinde daimi sahibi olabileceğiniz oyunlardan ilki birinci şahıs korku oyunu Blair Witch diğeri ise aksiyon macera oyunu Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Oyunların Tanıtım Bültenleri

Blair Witch

Bu ormanda en karanlık korkuların ortaya çıkacak.

Yıl 1996. Burkittsville, Maryland yakınlarındaki Black Hills Ormanı’nda küçük bir erkek çocuğu kayboluyor. Sorunlu bir geçmişi olan eski polis memuru Ellis olarak sen de aramaya katılıyorsun. Sıradan bir araştırma gibi başlayan hikâye kısa bir süre sonra korkularınla ve ormanlık alanı lanetleyen gizemli kuvvet Blair Witch ile yüzleşeceğin sonsuz bir kâbusa dönüşüyor.
Blair Witch, konu itibarıyla Blair Witch’in sinematik hikâyesine dayanan, birinci şahıs, hikâye odaklı psikolojik korku oyunudur.
Image 1
Eleştirmenlerden olumlu notlar alan Layers of Fear’ın arkasındaki yaratıcı zihinlerin tasarladığı, Blair Witch’in sinematik hikâyesinden ilham alan orijinal bir hikâyede korkunun akılda ne kadar ağır bir yük oluşturabileceğini bizzat deneyimle.
Image 2
Zamanı ve uzayı bükerek bozan lanetli bir ormanda yolunu bulmaya çalış.
Image 3
​Yalnız değilsin; Bullet adlı güvenilir köpek dostun yanında olacak. Onu ödül vererek cesaretlendirebilir veya başıboş dolaştığında disiplin altına alabilirsin. Ancak ona karşı davranışlarının hikâyeni etkileyeceğini unutma.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7

İşletim Sistemi

Windows 10

İşlemci

Intel Core i3-3220 (3.30 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)

İşlemci

Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600

Bellek

4 GB

Bellek

8 GB

Depolama

16 GB kullanılabilir alan

Depolama

16 GB kullanılabilir alan

Direct X

DirectX® 11.0

Direct X

DirectX® 11.0

Ekran Kartı

GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265

Ekran Kartı

GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Japonca

Ghostbusters: The Video Game Remastered

Herkes tarafından sevilen ve eleştirmenlerden tam not alan Ghostbusters video oyunu geri döndü ve Epic Games mağazası için yenilendi!
Proton çantanızı bir kez daha takın ve New York’u kurtarma mücadelesi verirken orijinal ekibin sesi ve tasvirlerinin yer aldığı macerada Ghostbusters’a katılın!
Özgün Ghostbusters Deneyimi – Oyun, orijinal filmlerin yazarları Dan Aykroyd ve Harold Ramis tarafından kaleme alınmış özgün hikâyede Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Ernie Hudson gibi oyuncuların sesleri ve oyun içi tasvirlerini içerir.
Benzersiz Oynanış – Geniş çapta yok edilebilir ortamlarda yükseltilebilir silahlarla benzersiz bir hayalet avı deneyimini yaşayın. Büyük ölçekli bölüm sonu canavarı savaşlarıyla ekibinizin cesaretini sınayın.
Hikâye Mücadelesi – Oyuncu, New York’ta savaşıp hayaletleri (hem çok sevilen hem de yepyeni hayaletler) yakalarken benzersiz bir hikâyeyi oynayın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 SP2 veya Üstü

İşletim Sistemi

Windows 10

İşlemci

Intel i3

İşlemci

Intel Core i5-4690

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GT 630

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 670

Bellek

4 GB Ram

Bellek

6 GB Ram

Desteklenen Diller:
  • İngilizce, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Felemenkçe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu