Bize ile Bağlan

PC Oyunları

Epic Games Store’da ‘Oyunların Aşkına’ İndirimleri Başladı

Epic Games Store’da ‘Oyunların Aşkına’ İndirimleri Başladı

Epic Games Store’da 27 Şubat TSİ 14.00’a kadar devam edecek ‘Oyunların Aşkına’ indirimleri başladı.

Bu indirim etkinliğinde Red Dead Redemption 2, Mechwarrior 5, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Satisfactory, Outer Wilds, Overcooked gibi bir çok oyunda %75’e varan indirimler mevcut.

Oyunların Aşkına etkinliğinin Epic Games açıklaması ise şu şekilde:

Herkese merhaba,

2020 yılına sizlere ücretsiz olarak verdiğimiz bazı oyunlar ve yayınladığımız iyi yapımlarla başladık fakat bir şeyi merak ediyoruz.

Neden oyun oynarız, yaparız ya da onlardan zevk alırız? 

Bize göre, cevap çok basit – Oyunların Aşkına! Özellikle topluluk içindeki bağımsız geliştiriciler söz konusu olduğunda. Bu kadar basit; küçük takımlar, büyük kalpler ve inanılmaz oyunlar. 

“Oyunların Aşkına” etkinliğimiz bugün başlıyor ve çeşitli bağımsız ürünlerde orjinal fiyatlarının %75’ine varan indirimlerimiz olacak. Örneğin, Mechwarrior 5Satisfactory ve Overcooked gibi. Fakat çabuk olmanız gerekiyor çünkü bu teklifler 27 Şubat TSİ 14.00’da sona erecek. Ayrıca, favori İçerik Oluşturucunuzun seçtiği en iyi ürünlerden bazılarının sergilendiği bir koleksiyondan seçim yapabileceğiniz ‘İçerik Üreticilerini Destekleme Programından Seçtiklerimiz’ bölümü de olacak. Ön plana çıkacak ilk içerik üreticileri: SplatterCatWanderbots ve BRKsEDU olacak. Bunlar ana sayfamızdaki öne çıkanlar vitrininde yer alacak ve onları etkinlik boyunca ve sonrasında bulabileceksiniz.

Dâhil olan tüm satışlar, inanılmaz yetenekli geliştiricilerin gerçekten tutku dolu projeleri, 2020’de onları ve daha fazlasını ön plana çıkarabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Epic kuponların geçerlilik süresinin 1 Mayıs TSİ 05.59’da sona erdiğini unutmayın, bu yüzden bu kuponları indirim yaptığımız veya yeni ücretli oyunlarda kullandığınızdan emin olun. 

<3,

Epic Games Store Ekibi

Beğen
Beğen Aşk Haha Vay be Üzücü Kızgın

Hayatı Oyun Olanların Platformu...

Reklam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Çok Okunanlar