Epic Games Store’da Toplam Değerleri 184 TL Olan Üç Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunlarını 30 Haziran - 7 Temmuz tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi
Hood: Outlaws & Legends Epic Games Store

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta ise mağazada toplam değerleri 184 TL olan üç oyun birden ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor.

Ücretsiz olan oyunlardan ilki, 33 TL değerindeki Spiderweb Software tarafından geliştirilip yayınlanan tek oyunculu bağımsız rol yapma oyunu Geneforge 1 – Mutagen, ikinci oyun 42 TL değerindeki, Unfrozen tarafından geliştirilip Daedalic Entertainment tarafından yayınlanan sıra tabanlı strateji oyunu Iratus: Lord of the Dead, ücretsiz olan üçüncü ve son oyun Focus Entertainment’ın 109 TL değerindeki aksiyon gizlilik macera oyunu Hood: Outlaws & Legends.

Bu üç oyunu da 30 Haziran – 7 Temmuz tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan oyunların Epic Games Store sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Oyunların Epic Games Store Sayfaları

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir