190 TL’lik Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu, Peki Haftaya Neler Var?

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, Modus Games’in 190,00 TL değerindeki sıra tabanlı bağımsız jRPG oyunu Cris Tales erişime açıldı ve indirmeye sunuldu. Bu haftanın ücretsiz oyununun erişime açılmasıyla da haftaya verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu.

Öncelikle bu hafta verilen ücretsiz oyun Cris Tales’e 3 Mart tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyerek kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca oyunun sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki Haftaya Epic Games Store’da Neler Ücretsiz?

Hafta mağazada ücretsiz bir paket verilecek. Bu ücretsiz paket ise, çok oyunculu oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu Dauntless’te kullanabileceğiniz 3 günlük VIP kulübü ve ilerlemenizi hızlandırmak için kullanabileceğiniz Epic Slayer Kiti olacak.

Paketin dışında ayrıca mağazada iki oyun da ücretsiz oluyor. Bunlar ise Atari’nin kült serisinden, her biri 17,00TL fiyat etiketine sahip, Black Widow: Recharged ve Centipede: Recharged’ın yenilenmiş versiyonları olacak.

Bu ücretsiz paket ve oyunlar 3 – 10 Mart tarihleri arasında erişime açılacak. Şayet bu tarihler arasında kütüphanenize eklerseniz kalıcı olarak sizin olacak. İyi oyunlar…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir