Epic Games Store’dan Sürpriz Haftaya Yılbaşı İndirimleri ve Ücretsiz Oyunlar Geliyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store bu hafta ki ücretsiz oyunlarını indirmeye sunması ile birlikte gözler haftaya hangi oyunların ücretsiz olarak geleceğine çevrilmişti ki mağaza bir sürpriz yaparak haftaya vereceği oyunlar yerine 17 Aralık’ta başlayacak Yılbaşı indirimlerinin ve 15 gün boyunca her güne bir oyunu ücretsiz olarak vereceğini açıkladı.

Konu ile alakalı Epic Games’ten yapılan açıklama ise şu şekilde:

Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi 17 Aralık’ta geri dönüyor ve beraberinde muhteşem indirimler ile 15 Gün Boyunca Her Gün ÜCRETSİZ Bir Oyun getiriyor!
Epic Games Store Ekibi tarafından;
Yılın en neşeli indirimi ile hediye verme sezonuna tam gaz hazırlanıyoruz!

Epic Games Store Yılbaşı Tatili İndirimi 17 Aralık’ta başlıyor ve mağazada senin için de bazı sürprizlerimiz bulunuyor. %75’e varan indirimlere bir göz at, tabii sadece bununla kalmıyoruz…

17 Aralık’tan itibaren iki hafta boyunca her gün yeni bir oyun vereceğiz; doğru duydun, 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Bir Oyun! Her bir oyun 24 saat boyunca alınabilir olacak, ancak bir kez aldıktan sonra sonsuza kadar sende kalacak.

Şimdi ilgilendiğin oyunları bulmanın ve bu oyunları Epic hesabına giriş yaptıktan sonra İstek Listene eklemenin tam zamanı. Böylece indirime girdiklerinde bir bildirim alabileceksin.

Herkese (Şimdiden) İyi Tatiller!

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir