Epic Games Store’un 10. Gizemli Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games Store'un onuncu gizemli ücretsiz oyununa sahip olmak için bir gün süreniz var. Zira yarın yeni bir gizemli oyun oyuncuları bekliyor olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store’un yılbaşına özel gizemli ücretsiz oyunlar kampanyası devam ediyor. 15 Aralık’ta başlayan kampanyanın bugün onuncu gizemli ücretsiz oyunu da belli oldu.

Bugünün gizemli ücretsiz oyunu A4 Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver’ın yayıncılığını üstlendiği, kıyamet sonrası aksiyon serisinden Metro: Last Light Redux oldu. Daha önceden yine Epic Games tarafından ücretsiz verilen ve normal fiyatı 31,00 TL olan oyunun Epic Games Store sayfasına dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son olarak oyunu bugün saat 19:00’dan yarın (25 Aralık) 19:00’a kadar Epic Games kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacağınızı hatırlatmadan geçmeyelim. Ayrıca mağaza da yılbaşı indirimleri devam ediyor. Dilerseniz sizler için hazırladığımız, bu indirimlerde alabileceğiniz oyunlardan oluşan listemize bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir