Epic Games Store’un 10. Gizemli Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
6 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store, yılbaşına özel olarak biz oyun severlere 15 gün boyunca her gün gizemli bir oyunu ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Bugün ise bu gizemli ücretsiz oyunlardan 10.su belli oldu.

Epic Games Store’da bugün ücretsiz olan gizemli oyun, Bethesda’nın Arkane stidyosu tarafından geliştirilen ve Mayıs 2017’de oyuncularla buluşan birinci şahıs aksiyon macera oyunu PREY. Normalde Epic Games Store’da 200,00 TL’lik fiyat etiketine sahip olan oyunu yarın (26 Aralık) TSİ 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Oyunun Epic Games Store sayfasına ulaşmak içinse dilerseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimleri devam ediyor. Bu indirimlerde hangi oyular alınır, neler indirime girmiş bununla ilgili yaptığımız habere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Epic Games Store Tanıtım Bülteni

Prey’de 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonunda uyanıyorsun. İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin önemli deneklerinden birisin ancak işler hiç de iyi gitmiyor.

Uzay istasyonu saldırgan uzaylılar tarafından işgal edildi ve senin peşine düştüler. Talos I’in ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını açığa çıkarırken istasyonda bulduğun aletleri, aklını, silahları ve akıllara durgunluk veren yetenekleri kullanarak hayatta kalmalısın. Talos I’in ve istasyondaki herkesin kaderi senin ellerinde.

Bilim Kurgu Gerilim
Talos I’de hiçbir şey göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak kendine bıraktığın ipuçlarını takip et ve geçmişin ile ilgili gerçeği keşfet. TranStar’ın planları ve istasyonda terör estiren gizemli tehdit ile ilgili hangi rolü üstleneceksin?

Tek Kişilik Ortam
Ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonu özel uzay kuruluşlarının ulaştığı noktayı simgeliyor. 1960’ların kurumsal lüks ihtişamını yansıtmak üzere tasarlanan muazzam uyduyu keşfet ve sayısız gizemi barındırmak üzere oluşturulan birbirine bağlı ve tekdüze olmayan yolları takip et.

Akıl Almaz Tehdit
Talos I’i işgal eden gölgeye benzer uzaylı varlık, avını yok etmeye kararlı, yaşayan bir ekoloji. İstasyonda hayatta kalan son birkaç kişiden biri olarak bu korkunç avcıları durdurmak sana düşüyor.

İstediğin Gibi Oyna
Benzersiz güçler elde etmek üzere uzaylıların yeteneklerini al ve benzersiz yeteneklerini yükselt. Karşına çıkan tehlikeli engelleri aşmak için istasyonda yer alan şablonlar, aletler ve araçlar ile son derece kullanışlı eşyalar yap. Aklını ve doğaçlama yeteneklerini kullanarak beklenmeyen tehditlere karşı hayatta kal.

Prey: Mooncrash
Her oynayışta karşına çıkan düşmanların ve tehlikelerin, tamamlayacağın hedeflerin ve toplayacağın ganimetlerin farklı olacağı gizli bir TranStar ay üssünden kaçmak için tüm engelleri aş. Dinamik olduğu kadar tehlikeli olan değişken ortamlarıyla Prey’in Mooncrash hikâyesi en yetenekli oyuncular için bile tekrar tekrar oynanabilecek eğlenceli bir meydan okuma sunuyor.

Hikâye
Prey: Mooncrash’te, Prey’deki olayların ardından kısa bir süre sonra TranStar’ın gizli ay üssü ile iletişim kesildi. TranStar’ın iletişimine sızmak için kullanılan bir casus uyduda yer alan Peter adlı bir bilgisayar korsanı bunun nedenini araştırmak zorunda. KASMA Corp’un acımasız sözleşmesini imzalayarak kendini köşeye sıkıştıran Peter’ın ailesini görmek için tek şansı, ay üssünün kayıp sırlarını açığa çıkarmak.

Yaşa. Öl. Uyum Sağla. Kaç!
Typhon tehdidi yeniden ortaya çıkmadan önce TranStar’ın ay üssünden kaç. Yüzlerce farklı çözüm ile ulaşılabilecek oldukça basit bir hedef. Mooncrash’te oyuncular sürekli artan uzaylı tehdidine karşı değişen düşmanlar, silahlar ve hedeflerle tamamen yeni, tekrar tekrar oynanabilecek bir “rogue-lite” hikâye deneyimi yaşayacak.

İstediğin Şekilde İstediğin Kişi ile Hayatta Kal
Her biri kendine özel yükseltilebilir özelliklere sahip birden çok karakter ile oyna. Yola yetenekli mühendis Joan ile çıkabilirsin ya da istersen İngiliz anahtarı yerine pompalı taşıyan Güvenlik Görevlisi Bhatia’yı veya zayıf ancak psişik yeteneklere sahip Andrius’u seçebilirsin. Prey’de yapacağın seçimler büyük önem taşır.

Sırları, Ganimetleri ve Çıkışı Bul
Arkane Studios’un ayrıntılara verdiği önem ve hikâye bakımından zengin ortamları Mooncrash’te gözler önüne seriliyor. Orijinal oyundaki Talos I istasyonunun dört seviyesi ile aynı boyutta ve kapsamda olan istasyonu keşfederken son derece değerli malzemeler için gözlerini dört aç; elbette Mimic’lere de dikkat etmeyi unutma.

Yeni Zorluklar, Yeni Çözümler
Typhon tehdidi, her biri ölümcül ve benzersiz özelliklerle donatılmış tanıdık hasımlar ve zorlu yeni düşmanlarla geri döndü. Prey’in ana oyununda çok beğenilen silahlar ve yetenekler dâhil olmak üzere kullanabileceğin her şeyi sonuna kadar kullan, canın için savaş ve çıkışa ulaş.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image