Epic Games Store’un 14. Ücretsiz Oyunu İndirmeye Sunuldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store’un 17 Aralık’ta başlayan ve 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyun kampanyası bugün 14. gününde ve mağaza bugünün ücretsiz oyununu oyunculara sundu.

Yarın saat 19.00’a kadar kütüphanenize eklemeniz halinde sahip olacağınız oyun, Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan çok oyunculu aksiyon RPG oyunu Torchlight II oldu. Normalde fiyatı 31,00 TL olan 2020 çıkışlı oyunun Epic Games Store sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Ödüllü Aksiyon RPG oyunu geri döndü, hem de eskisinden çok daha büyük ve daha iyi! Torchlight II dibine kadar rastgele seviyelerle, düşmanlarla ve ganimetlerle dolu. Orijinalinin tüm tadını ve heyecanını yakalamayı başaran Torchlight II, oyun dünyasını genişletiyor ve LAN çok oyuncu özelliği dahil oyuncuların en çok istediği özellikleri de getiriyor. Dünyanın kaderi bir kez daha senin ellerinde.

Torchlight II

KARAKTERLER
Seçebileceğin dört sınıf sayesinde parmaklarının ucunda farklı oyun tarzlarından oluşan bir çeşitliliğe sahipsin. Kahramanını öne çıkaracak özel kozmetik özellikler ve görünümler ile her bir sınıf erkek veya kadın olarak oynanabilir.
ÇOK OYUNCULU MOD
Eşli oyun modunu LAN veya İnternet üzerinden arkadaşlarınla ücretsiz oyna. Eşleştirme hizmetimiz bağlanmanı ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla beraber oyun oynamanı sağlıyor.
AÇIK DÜNYA
Birbirine bağlı devasa dünyasını ve Vilderan’ın çoklu kasaba ağını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Bölüm rastgeleleştirme sayesinde her oynadığında yeni harita tasarımları, yollar, ganimetler ve yaratıklarla karşılaşacaksın.
NEW GAME PLUS MODU
New Game Plus modunda oyun sen bitti demeden bitmez. Torchlight II’nin ana hikâyesini tamamladıktan sonra aynı karakter ile çok daha zorlayıcı bir yolculuk için tekrar başlayabilirsin. Çok çabalayıp edindiğin tüm yeteneklerin, altının ve ekipmanın yine sende kalır.
EVCİL HAYVANLAR VE BALIKÇILIK
Bu popüler özellikler Torchlight II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek, daha iyi efektler ve evcil hayvanın hâlâ sen uğraşma diye kasabaya gidip ganimetlerini satabiliyor.
MOD DESTEĞİ
Bir şeyler yaratmak ve yarattığını tüm dünyayla paylaşmak için Torchlight II editörü GUTS’ı kullan!
  • egs torchlightii runicgames g1a 01 1920x1080 372227130
  • egs torchlightii runicgames g1a 02 1920x1080 372227665
  • egs torchlightii runicgames g1a 03 1920x1080 372228225

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İS

Windows XP SP3/Vista/Windows 7

İS

Windows XP SP3/Vista/Windows 7

İşlemci

x86-compatible 1.4GHz veya daha hızlı

İşlemci

x86-compatible 1.4GHz veya daha hızlı

Bellek

1GB RAM

Bellek

1GB RAM

Desteklenen Diller:
  • SES : English, Japanese, Chinese – Simplified, Chinese – Traditional, German, Polish, Russian
  • YAZI : English, Japanese, Chinese – Simplified, Chinese – Traditional, German, Polish, Russian
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir