Epic Games Store’un 4. Gizemli Ücretsiz Oyunu The Vanishing of Ethan Carter

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store, yılbaşına özel olarak biz oyun severlere 15 gün boyunca her gün gizemli bir oyunu ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Bugün ise bu gizemli ücretsiz oyunlardan 4.sü belli oldu.

Ücretsiz olan oyun, The Astronauts tarafından geliştirilip yayınlanan, birinci şahıs hikaye odaklı gizem dolu bir keşif oyunu olan The Vanishing of Ethan Carter. Normal fiyatı 33,00 TL olan oyunu yarın (20 Aralık) TSİ 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Epic Games Store sayfasına ulaşmak içinse dilerseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimleri devam ediyor. Bu indirimlerde hangi oyular alınır, neler indirime girmiş bununla ilgili yaptığımız habere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 64-bit
  • İşlemci: Intel Core2 Duo veya eşdeğer AMD işlemci
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX11 destekli ve 1GB of VRAM’li GPU
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan

Oyunun Epic Games Store Tanıtım Bülteni

The Vanishing of Ethan Carter, tamamen keşif ve keşfe odaklanan birinci şahıs, hikaye odaklı bir gizem oyunudur. Herhangi bir savaş veya patlama içermez. Oyunumuz herhangi bir iz bırakırsa, onları göremeyeceğinizi umuyoruz.

Oyunu, Ethan Carter’dan rahatsız edici bir mektup alan okült fikirli bir dedektif olan Paul Prospero olarak oynuyorsunuz. Çocuğun ciddi bir tehlikede olduğunu fark eden Paul, Ethan’ın Red Creek Valley’deki evine gelir ve burada işler düşündüğünden daha da kötü olur. Ethan, acımasız bir cinayetin ardından ortadan kaybolmuştur ve Paul, bu cinayetin araştırmaya değer tek yerel cinayet olmayabileceğini çabucak fark eder.

Yirminci yüzyılın başlarındaki tuhaf kurgudan (ve diğer ürkütücü hikayelerden) ilham alan The Vanishing of Ethan Carter, oyunlarda sürükleyici hikaye anlatımını önemli ölçüde geliştirmeyi amaçlıyor. Özel bir dedektif ve birkaç zihinsel zorluk içeriyor olsa da, The Vanishing of Ethan Carter özellikle bulmacalarla dolu bir oyun değil. Odak noktamız atmosfer, ruh hali ve karakterlerimizin temel insanlığıdır.

Yine de, keşifler kendi başlarına veya sizin yardımınız olmadan gerçekleşmeyecek. Paul’ün hem ölülerle iletişim kurabilme konusundaki doğaüstü becerisini hem de kendi gözlem gücünüzü kullanarak, bir ceset izinin ardındaki gizemi, Red Creek Vadisi’nde gizlenen karanlık bir antik gücün köklerini ve bir ölünün kaderini keşfedeceksiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir