Epic Games Store’un 7. Gizemli Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store, yılbaşına özel olarak biz oyun severlere 15 gün boyunca her gün gizemli bir oyunu ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Bugün ise bu gizemli ücretsiz oyunlardan 7.si belli oldu.

Epic Games Store’da bugün ücretsiz olan oyun, The Bearded Ladies tarafından geliştirilen ve Funcom tarafından Aralık 2018’de yayınlanan sıra tabanlı taktiksel strateji oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden. Normal fiyatı 89,00 TL olan oyunu yarın (23 Aralık) TSİ 19:00’a kadar Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Epic Games Store sayfasına ulaşmak içinse dilerseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimleri devam ediyor. Bu indirimlerde hangi oyular alınır, neler indirime girmiş bununla ilgili yaptığımız habere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutant Year Zero: Road to Eden Epic Games Store Tanıtım Bülteni

İnsanlık, iklim değişikliği, nükleer savaş ve salgın hastalıklarla yok edildi. Mutant ekibiniz Bölge’de hayatta kalacak mı? Mutant Year Zero: Road to Eden, sıra temelli dövüşü gerçek zamanlı keşif, hikaye, gizlilik ve strateji ile birleştiren bir taktiksel macera oyunudur.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7-6700K/ AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD Radeon RX 480
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

 

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

HITMAN ve PAYDAY’in eski tasarımcılarını içeren bir ekipten Mutant Year Zero: Road to Eden, XCOM’un sıra temelli savaşını, gerçek zamanlı gizlilikle ve doğa tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ve Mutant’larla buluşturan, taktiksel bir oyun geliyor. Tabii ki dünya sona eriyor. Artık bitti ve Dünya üzerinde durgunluk hakim. Doğa, yıkık şehirleri istila etti. Rüzgar boş caddeleri süpürüyor, mezarlıklara dönüştürüyor. Tüm insanlar ortadan kalktı. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar, kurtuluş veya sadece yiyecek bir şeyler arayışında medeniyetin kalıntıları arasında dolaşıyor. Hayatta kalabilmek için, siz ve arkadaşlarınız Bölgeyi keşfetmek için dışarı çıkmayı göze almalısınız. Yine de, belki hepsi saçmalık.
Mutant Year Zero Image

TAKTİKSEL SAVAŞ

Mutant Year Zero: Road to Eden, taktiksel strateji bağımlılığınızın en üst düzey çözümüdür. XCOM oyunlarından ilham alan derin, sıra temelli, taktiksel bir savaş sistemine dalın.

İNSAN SONRASI DÜNYAYI KEŞFEDİN

Terkedilmiş şehirlerden, dağılan otoyollardan ve aşırı büyümüş kırsaldan oluşan insan sonrası bir dünyada yolculuğa çıkın. Malzemelerinizi stoklamak ve bir sonraki maceranızı planlamak için, kötü şöhrete ve sorgulanabilir karakterlere sahip neon banyolarıyla bir vaha olan Ark’a bakın.

BİR MUTANT EKİBİNİ KONTROL EDİN

Davranış bozukluğuna sahip bir ördek ve öfke sorunları olan bir domuz; bunlar alıştığınız kahramanlardan değil. Her birinin kendine özgü benzersiz kişiliği, dünyaya ve durumuna olan dengesiz bakış açısıyla, Dux, Bormin, Selma ve diğer birçok karakterle tanışın.

GİZLİCE YAKLAŞMANIN USTASI OLUN

Çatışmalardan kaçınmak veya düşmanları fark etmeden yakalamak için gölgeler arasından gizlice sızın. Gerçek zamanlı gizlilik, size yaklaşmanın tam kontrolünü sağlar: Bir düşman kampına gizlice girin, Mutant ekibini kendi avantajınıza göre konumlandırın ve sürpriz unsurunu elde edin.

MUTASYONLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Selma’nın kavrayan sarmaşıkları, Bormin’in Taarruzu ve Dux’ın 120 cm’lik yürüyen, konuşan, arbaletli bir ördek olmasına rağmen düşman dolu bir kampa gizlice girmesini sağlayan esrarengiz kabiliyeti gibi, Mutantlarınız için yeni mutasyonların ve yeteneklerin kilidini açın.

DİNAMİK ÇEVRE

Çevreyi kendi yararınıza kullanın. Projektörlerden uzak durun, görüş hattından gizlenin veya tamamen tahrip olabilir duvarları ve binaları patlatarak ortalığı birbirine katın.

GANİMET, HER YERDE GANİMET

Geçici sapanlardan yüksek güçlü tüfeklere ve şapkalardan polis yeleklerine kadar, Mutantlarınızı önünüzdeki tehlikelere karşı donattığınızdan emin olun. Hiçbir şey, elinde bir karabina, üzerinde çivili metal zırhıyla size doğru hücum eden bir mutant domuz kadar insan sonrası dünyayı simgeleyemez.
Diesel%2Fproductv2%2Fmutant year zero%2Fhome%2FEGS THEBEARDEDLADIES MUTANTYEARZERO CAROUSEL 3 1920x1080 6c001823e24ea8aa1f7da03da3b3dee79231a91f
Diesel%2Fproductv2%2Fmutant year zero%2Fhome%2FEGS THEBEARDEDLADIES MUTANTYEARZERO CAROUSEL 4 1920x1080 5417f45b085195b636df8e69302e844e91b06551
Diesel%2Fproductv2%2Fmutant year zero%2Fhome%2FEGS THEBEARDEDLADIES MUTANTYEARZERO CAROUSEL 8 1920x1080 ce8c6342feb9ad5a3389afbf785a48987133a579
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir