Epic Games Store’un Bu Haftaki Gizemli Ücretsiz Oyun Belli Oldu, Peki Haftaya Ne Var?

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyununu 9 - 16 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sizin olacak.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta içinse mağaza yine gizemli bir oyunu ücretsiz yapacağını duyurmuştu. Bu gizemli oyunun ne olduğu ise an itibari ile belli oldu.

Mağazada bu hafta verilen gizemli ücretsiz oyun, 69,00 TL değerindeki, Tripwire Interactive’in geliştirip kendi yayıncılığını üstlendiği, köpek balığı olarak denizlerde dehşet saçtığımız Maneater oldu.

Oyunu 16 Haziran tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacaksınız. Ayrıca kütüphanenize eklemek için dilerseniz bu bağlantıdan mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Ne Ücretsiz?

Bu hafta ile birlikte gizemli ücretsiz oyunlar son buldu. Haftaya ise mağazada Supra Games tarafından geliştirip yayınlanan, birinci şahıs bulmaca-keşif oyunu Supraland ücretsiz olarak oyunseverlere dağıtılacak.

Haftaya verilecek bu ücretsiz oyunu da 16 – 23 Haziran tarihleri arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir