Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu İndirmeye Sunuldu

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store her hafta Perşembe günü biz oyun severlere ücretsiz oyun ya da oyunlar vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyun da an itibari ile indirmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak verilen oyun, Mothership Entertainment tarafından geliştirilip, Team17 tarafından Temmuz 2017’de piyasaya sürülen, dünyadan uzak yabancı bir gezegende koloni kurma strateji oyunu olan Aven Colony.
Oyunu 4 – 11 Kasım tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde de kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Epic Games Store sayfasına da bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Epic Games Store Tanıtım Bülteni

Aven Colony ile insanlığın yeni yuvasını inşa et.

Dünyadan çok uzakta, çöller, tundralar ve ormanlardan oluşan yabancı bir gezegen olan Aven Prime’ı keşfet. Aven Colony’de, insanlığın güneş sistemi dışındaki ilk yerleşiminin yöneticisi olacaksın. Yeni bir dünyaya yerleşmenin zorluklarının üstesinden gelirken küçük kolonilerini inşa edip genişleterek devasa, büyüyen şehirlere dönüştür.

Koloninin altyapısını oluştur, vatandaşlarının sağlığı ile ilgilen, kaynaklarını yönet ve Aven Prime’ın egzotik dünyasının çetin ve çoğu zaman tehlikeli koşulları altında kolonini refah bir geleceğe taşı.

ANA ÖZELLİKLER:

YABANCI BİR DÜNYAYI KOLONİZE ET: Düşük oksijenli bir atmosfere sahip, şiddetli elektrik ve parçacık fırtınalarının, toz hortumlarının, jeotermal bacalarda ölümcül zehirli gaz patlamalarının yaşandığı ve çok uzun sürdüğü için kendi mevsimlerine sahip günlerin olduğu bir dünyada insanlığın yeni yuvasını inşa et. Yemyeşil sulak alanlardan yaşama çok daha elverişsiz çöl ve kutuplara kadar çeşitli biyomları keşfet.

YERLİLERLE TANIŞ: Dev kumkurtları, ölümcül salgın hastalık sporları ve “The Creep” olarak bilinen korkunç bir mantar enfeksiyonu da dâhil olmak üzere çeşitli uzaylı yaşam formlarıyla karşılaş.

KOLONİ ÜYELERİNİ YÖNET: Yeni bir dünyaya yerleşmek stresli olabilir. Yeni bir Koloni Valisi olarak, koloni üyelerinin bu yeni çevreyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için fazla mesai yapman gerekecek. 12 farklı “katman” modunu kullanarak koloninin Mahsuller, Vatandaşlar, Mutluluk, Suç, Hava, Elektrik, İstihdam, Kaynaklar, Ulaşım, Yapılar, Dronlar ve Su gibi unsurlarını yönetebilirsin. Koloni üyelerinin saygısını kazan ve Koloni Valisinden, Keşif Başkanı rütbesine yüksel!

GEÇMİŞİ KEŞFET: Aven Prime dünyası sırlarla dolu. Tek oyunculu hikâyenin tamamını oyna ve bu cesur yeni dünyanın birçok sırrını açığa çıkaran öykünün bir parçası ol.

GELECEĞİ İNŞA ET: Koloni üyelerine barınak sağlamanı, ticaret yolları oluşturmanı, göçmenler almanı ve çok daha fazlasını yapmanı sağlayacak düzinelerce yapı inşa etmek için inşaat dronlarını kullan! Kolonini yeni zirvelere ulaştırmak için mevcut yapılarını birkaç yükseltme kademesiyle geliştir!

KEŞİF SİSTEMİ: Son derece becerikli öncülerden oluşan ekibini uzaylı harabelerini keşfetme, eserleri kurtarma, kaza yapan gemileri onarma ve kayıp kaşifleri bulma görevlerine gönder. Yeni uygarlığını tehdit eden bozguncu grupları, isyancıları ve Aven Prime’ın diğer robot muhafızlarını savuşturmaya çalışırken salgın hastalıkla ve korkunç spor yuvalarıyla başa çıkmaya hazır ol.

KIŞA HAZIRLAN: Tamamen işlevsel bir gündüz/gece ve mevsim döngüsü. Kış aylarında Aven Prime tamamen buz tutar; çiftliklerde mahsul yetişmez ve güneş panelleri çok daha az elektrik üretir. Bu sert iklimde hayatta kalmak için gerekli önlemleri al!

egs avencolony mothershipentertainmentllc g2 00 1920x1080 22fb08c603fd
egs avencolony mothershipentertainmentllc g2 01 1920x1080 8ea7c3ff814d
egs avencolony mothershipentertainmentllc g2 02 1920x1080 72ffbf34b812
egs avencolony mothershipentertainmentllc g2 03 1920x1080 0c447d27b7f7egs avencolony mothershipentertainmentllc g2 04 1920x1080 167acdbf26c2
ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir