Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsizleri

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store her hafta bildiğiniz üzere biz oyun severler ücretsiz oyun ya da oyunlar dağıtıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları bugün itibari ile indirmeye sunuldu. Bu hafta Epic Games Store’da iki oyun bir de albüm ücretsiz.

Ücretsiz verilecek oyunlardan ilki, Gambrinous tarafından geliştirilip 2015’de piyasaya sunulan, tek oyunculu sıra tabanlı kart oyunu Guild of Dungeoneering, ikinci ücretsiz oyun ise Upper One Games tarafından geliştirilen, yayıncılığını E-Line Media’nın üstlendiği, bağımsız macera platform oyunu Never Alone (Kisima Ingitchuna). Ayrıca bir de ücretsiz albüm mağazada oyun severleri bekliyor. İngiliz rock grubu Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin yeni baskısı olan KID A MNESIA EXHIBITION Epic Games Store’da şu an ücretsiz olarak erişilebilir durumda.

Hem oyunları hem de albümü 25 Kasım tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilir ve kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz mağaza sayfalarına da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Oyunların Epic Games Store Tanıtım Bültenleri

Guild of Dungeoneering

Guild of Dungeoneering, bir sürprize sahip sıra tabanlı bir zindan keşfi kart savaşıdır: Kahramanı kontrol etmek yerine onun etrafında zindan inşa edersin. Lonca (Guild) destelerinden çektiğin kartları kullanarak oda, canavar, tuzak ve tabii ki ganimet yerleştir! Bu sırada kahramanın nereye gideceği ve neyle savaşacağı konusunda kendi kararlarını veriyor. Ancak en derin zindanlarla başa çıkabilecek kadar güçlü olacak mı?

Zindan turları arasında yeni maceracı sınıflarının ilgisini çekmek için yeni odalar inşa ederek Loncanı yönetecek ve kart desteni daha güçlü eşyalarla genişleteceksin.

Farklı maceracı sınıfları ile doldurulmuş kare kağıtta elle çizilmiş bir lonca haritası.

• Tecrübesiz kahraman grubunun kontrolünü ele alarak onları zafere taşı ve Zindan Ustası (Dungeon Master) olarak loncanı eski parlak günlerine döndür! (önce birkaç yenilgi yaşadıktan sonra tabii ki).

• Çektiğin kartlardan gelen odaları, canavarları ve ganimetleri stratejik şekilde yerleştirerek inşa ettiğin zindanları temizlemeleri için kahramanlarını baştan çıkar, kandır ve ayart.

• Kahramanlarının her birinin kişiliğini ve özelliklerini tanı, mevcut kahramanlarını geliştir ve onları ölümden korumak için yeni stratejiler denerken yeni kahramanlar ekle!

• Loncanı iyi bir şekilde yönet ve daha fazla oda ve ekipman açmak için seviyesini yükselt. Loncanı geliştirmen, derinlere daldıkça karşılaşacağın daha zorlu zindanları yenmek için daha iyi şansa sahip olacağın anlamına geliyor.
Bir Şövalye ile Pas Canavarı arasında geçen bir kart savaşı, kurşun kalem ve kağıt tarzında tasvir edilmiş.

——————————————————————————————————

Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Epic Games Store

Never Alone, nesilden nesle aktarılmış geleneksel bir öyküden ilham alınarak, Alaska Yerlisi bir grup olan İnyupik’le iş birliği içerisinde geliştirilmiş, oynayanı adeta içine çeken bir bulmaca-platform oyunu.

Donmuş tundralardan geçerken, kaygan buz kütlelerinden atlarken, yer altı mağaralarından yüzerek geçerken ve hem tuhaf hem tanıdık düşmanlarla yüzleşirken tek oyunculu modda her iki karakteri de yönlendirebilir veya bir arkadaşınla birlikte eşli modda oynayabilirsin.

75’ten fazla “2014’ün En İyileri” listesinde yer almış, 2015 BAFTA Oyun Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Oyun” ödülünün yanı sıra 2015 Değişim için Oyunlar Ödülleri’nde (Games for Change Awards) “Yılın Oyunu” ve “En Büyük Etki Yaratan Oyun” ödüllerini almış olan bu oyunun yapım sürecine 40’tan fazla bilge Alaska Yerlisi, hikâye anlatıcı ve topluluk üyesi de katkıda bulundu.

Dudak uçuklatan ortamları keşfedecek, kahramanca görevleri yerine getirecek ve İnyupik öykülerindeki efsanevi karakterlerle tanışacaksın. Üstelik tüm bunlar İnyupik dilinde, usta bir hikâye anlatıcı tarafından anlatılıyor.

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image