Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsizleri

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store her hafta bildiğiniz üzere biz oyun severler ücretsiz oyun ya da oyunlar dağıtıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları bugün itibari ile indirmeye sunuldu. Bu hafta Epic Games Store’da bir oyun bir de oyun paketi ücretsiz.

Ücretsiz olarak verilen oyun, Expansive Worlds tarafından geliştirilip 2017 yılında yayınlanan açık dünya avcılık oyunu theHunter: Call of the Wild. Ücretsiz olan paket ise, 1000’den fazla retro oyuna erişebildiğiniz Antstream’de kullanabileceğiniz, normal fiyatı 14,99$ olan ve içerisinde 1.090 Gems bulunan Antstream Epic Welcome Paketi.

Her iki ücretsizi de 25 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Epic Games Store sayfalarına da aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsizleri

theHunter: Call of the Wild

Bu gerçekçi ve görsel açıdan nefes kesici açık dünyada benzersiz, sürükleyici bir av oyununu dene. Sürükleyici tek kişilik hikâyeye kendini kaptır veya en iyi av deneyimini arkadaşlarınla paylaş.

Daha önce theHunter: Call of the Wild gibi bir av oyunu denemedin. Gerçeğiyle bire bir aynı muhteşem hayvanlardan avını takip ederken tependeki yaprakların hışırdamasına kadar yaşam dolu ve sürükleyici bir açık dünyaya dalış yap. Tek başına veya arkadaşlarınla bir araya gelip avlanabilirsin. Bu dünyada sadece bir ziyaretçi değil buranın yaşayan ve nefes alan bir parçası olduğunu sakın unutma. Sonunda ilk kızıl geyiğini çalıların arasından fark ettiğinde yaşayacağın hisleri tarif etmek mümkün değil.

EN GERÇEKÇİ AÇIK DÜNYA AV DENEYİMİ

Her rezerv olabildiğince gerçekçi görünecek şekilde incelikle yaratıldı, böylece dünyanın farklı bölgelerine adım atıp buralardaki zengin çeşitlilikteki biyomlardan geçebileceksin. Kısa sürede hangi hayvanların hangi araziyi tercih ettiğini öğrenecek, kendilerine has davranışlarını, özelliklerini ve hareket düzenlerini analiz ederek onları daha iyi takip edebileceksin. Ardından bir kızıl geyiğin boynuzlarının boyutlarından simetrisine, bir Kanada kazının ağırlığından ve benzersiz tüylerine kadar farklı unsurları göz önünde bulundurarak hedefinin değerini ölçmek ve hayvanı avlamaya çalışmanın değip değmeyeceğine karar vermek sana kalmış.

SENİN AVIN. SENİN SEÇİMİN

Kendi av deneyimini yarat. Her biri farklı mühimmat kullanan ve farklı boyutlardaki hayvanlara uygun tüfeklerden yaylara kadar sayısız seçenek ile favorilerini belirlemek ve rüzgâr ile mermi sapmasını hesaba katarak düzenli antrenmanla nişan alma becerilerini geliştirmek sana kalmış. Buna ek olarak hedefini sana çekmeni sağlayacak farklı düdüklere ve kokulara sahipsin; böylece atışını yapmak için mükemmel noktayı bulabilirsin.

BİRLİKTE DAHA İYİ

theHunter: Call of the Wild benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. Farklı oyun içi mücadeleler ve herkesin takip edebileceği sıklıkla başlayan av etkinlikleri ile diğer avcılarla iş birliği yapabilir veya onlara karşı yarışabilirsin. Buna ek olarak ücretli DLC rezervlerinden birini ziyaret etmek ve burada avlanmak istersen DLC’ye sahip olan birinin oyununa katılabilir ve avlanmaya başlayabilirsin.

SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR VE GELİŞİYOR

theHunter: Call of the Wild, genel deneyimi zenginleştirmek adına sürekli sunulan ücretsiz ve ücretli içeriklerle gelişmeye devam ediyor. Yeni rezervler, farklı silah ve ekipman paketleri ve daha gerçekçi boynuz oluşturma sistemleri (TruRACs) gibi eklentilerle ekip oyuna daha fazla içerik eklemek için sürekli çalışıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 7
  • İşlemci: Intel i3-4170
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 10
  • İşlemci: Intel i7 quad-core
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 760 / R9 270x – 4GB VRAM
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

 

Antstream – Epic Welcome Pack

Epic Games Store

Oyun içinde kullanmak için 1.090 Gems kazan! Bu oyun içi para birimi oyun oynama, meydan okumalar ve sınırlı süreli turnuvalar için kullanılabilir! Gem ayrıca daha zor meydan okumaları açmak ve arkadaşlarına ve diğer oyuncularla sıra tabanlı PvP oynamak için kullanılabilir!

Antstream – Epic Welcome Pack

ÜCRETSİZ Epic Games özel paketiyle Antstream deneyimine merhaba de! SINIRLI SÜRELİĞİNE bu $14,99 değerindeki gem paketini ÜCRETSİZ olarak kap! Oyun içinde kullanmak için 1.090 Gems kazan!

Bu oyun içi para birimi oyun oynama, meydan okumalar ve sınırlı süreli turnuvalar için kullanılabilir!

Gem ayrıca daha zor meydan okumaları açmak ve arkadaşlarına ve diğer oyuncularla sıra tabanlı PvP oynamak için kullanılabilir!

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir