Epic Games Store’un Dördüncü Ücretsiz Oyunu İndirmeye Sunuldu

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Epic Games, yılbaşı tatili nedeniyle 17 Aralık’tan itibaren hem mağazasında bir çok oyunda indirimlerin olacağını, hem de 15 gün boyunca her gün bir oyunu bedava olarak biz oyun severlere ücretsiz olarak vereceğini açıklamıştı.

Bugün ise dördüncü gün ve bugünün ücretsiz oyunu indirmeye sunuldu. Yarın saat 19.00’a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyip kalıcı sahibi olabileceğiniz oyun, Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanan, kule savunması yaptığınız strateji oyunu Defense Grid: The Awakening oldu.

Normalde fiyatı 17,00 TL olan oyunun Epic Games Store sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.

Çekirdekleri koru!
Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak tahkimat kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda. Sezgisel kontroller ve derin bir oynanış… Her kulenin özel saldırıları ve özellikleri bir uyum içinde çalışarak başarılı olmak için birçok yol sağlıyor.
Çekirdekleri koru!
PC Gamer Dergisi Editor’s Choice Ödülü (90/100)
Image
Tekrar Oynanabilirlik
Ana olay örgüsünde yaklaşık 8 saatlik bir oyun içeriği ve oyunculara özgün başlangıç koşulları ve hedefler sunan meydan okuma modlarında saatler sürecek bir oyun deneyimi var. Her oyun seviyesi yüksek bir tekrar oynanabilirliğe sahip ve daha hızlı tamamlanmaya karşılık daha fazla ödüller veren seviyeleri birçok farklı şekilde çözmek mümkün.
Eşsiz Seviyeler
Defense Grid: Awakening, her birinde yolların ve kule inşa etme noktalarının farklı bir şekilde yerleştirildiği ve bir strateji belirlemeni sağlayacak açık alanların bulunduğu 20 eşsiz çevreye sahip.
Düşmanlara dikkat et!
Oyun boyunca oyuncular, giderek daha da güçlenen ve oyuncunun savunmasını aşmak için çeşitli stratejiler kullanan 15 farklı düşman türü ile savaşırlar. Seviyeler ilerledikçe, düşmanlar daha güçlü ve yenilmesi daha zor hale gelirler.
Image
Kule Geliştirmeleri
Her biri 3 kabiliyet seviyesine sahip 10 farklı kule türü var. Her kule, saldırı görüş hattı veya balistik mermi yolu gibi ideal yerleşimi etkileyen eşsiz ödünlere sahiptir. Bazı kuleler yakındaki diğer kuleleri güçlendirir, yıkıcı bir saldırı başlatan bir arka savunma kulesi gibi kuleler de belirli yerlerde kullanmak için idealdir.
Image
Başarılar
Her seviyeyi başarıyla tamamlamak bir bronz başarı ödülü kazandırır. Başka hedeflere ulaşmak, belirli bir seviyede gümüş ve altın ödülleri kazandırır. Acemi bir oyuncu saldırıdan sağ çıkmayı başarabilir, ama yalnızca deneyimli bir oyuncu tüm altın başarıları elde edebilir.
Liderlik Tabloları
Çekirdekleri korumaya devam ettiğinde sen de genel liderlik tablolarında veya arkadaşlarına karşı zirvede yer alabilirsin! Dikkat et, çok çetin bir rekabet var! Zirvede kalmak istiyorsan stratejini optimize etmelisin!
Image

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows XP, Vista

İşletim Sistemi

Windows 10

İşlemci

1.8 GHz CPU veya üstü

İşlemci

Çift çekirdek 2.0 GHz CPU veya üstü

Bellek

512 MB RAM

Bellek

1 GB RAM XP, 1.5 GB RAM Vista veya üstü

Depolama

1 GB kullanılabilir alan

Depolama

1 GB kullanılabilir alan

Direct X

DirectX 9.0c veya üstü, Haziran 2008 sürümü ya da sonrası

Direct X

DirectX 9.0c veya üstü, Haziran 2008 sürümü ya da sonrası

Ekran Kartı

ATI Radeon 9600 veya daha yeni, NVIDIA GeForce 6100 veya daha yeni

Ekran Kartı

ATI Radeon X700 veya daha yeni, NVIDIA GeForce 7600 veya daha yeni

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME – İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya)
  • METİN – İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir