Epic Games Store’un Gizemli Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
5 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store her hafta bildiğiniz üzere ücretsiz oyunlar dağıtıyor ve bu oyunları bir hafta öncesinden açıklıyor. Ancak geçtiğimiz hafta vereceği oyunu daha önceden de yaptığı gibi gizemli bir oyun olarak açıkladı.

Bir hafta boyunca bu oyunun ne olacağı yönünde tahminler yapıldı. Zira Epic Games daha önce verdiği gizemli oyunlar büyük yapımlardı. Bu hafta da öyle oldu. 27 Mayıs tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacağınız oyun, 2K Games’in NBA 2k21 oyunu oldu.

Oyunu kütüphanenize eklemek için dilerseniz Epic Games Store sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca unutmadan hatırlatalım, haftaya yine gizemli bir oyun bizi bekliyor.

nba 2k21

Oyunun Tanıtım Bülteni

NBA 2K21, dünyaca ünlü, çok satan NBA 2K serisinin son çıkan oyunudur. Sınıfının en iyisi oynanış, rekabetçi ve çevrimiçi topluluk özellikleri, derin ve çeşitli oyun modları üzerinde yapılan heyecan verici geliştirmeler ile NBA 2K21, “Everything is Game” konseptiyle NBA basketbolunun ve kültürünün her yönünü benzersiz bir şekilde sunuyor.

NBA 2K21

NBA 2K21’de yeni, eski ve geri dönen oyuncular, çeşitli basketbol deneyimi sunan şu heyecan verici oyun modlarını bulacaklar:

MyCAREER

Kendi kişisel sinematik basketbol yolculuğuna çıkarak en büyük hedefine ulaşmaya çalış: NBA. Özel MyPLAYER’ını oluştur, onu kariyerinin zirvesine çıkarıp yıldızlaştır ve basketbol dünyasında adını duyur.

MyTEAM

Günümüzün oyuncuları ve tarihin efsanelerinden oluşan G.O.A.T. NBA fantezi takımını kur ve dünyaya meydan oku. Çeşitli ödüllendirici oyun etkinlikleri ile günlük ve haftalık görevlere katılarak nadir ve yüksek dereceli oyuncu kartlarını aç; çabalarınla kazandığın koleksiyonunu arkadaşların ve rakiplerinle karşılaştır.

NEIGHBORHOOD

Hiç uyumayan ve her zaman yapılacak bir şeylerin olduğu bir mahallede günlük sanal basketbol hayatını yaşa. Takımınla 3’e 3 sokak basketbolu maçları yap ya da 5’e 5 ProAm maçlarında daha büyük bir mücadele ver. Son çıkan ayakkabı ve kıyafet koleksiyonlarından alışveriş yap. Yerel antrenman tesisinde MyPLAYER’ının seviyesini yükselt. NEIGHBORHOOD’da basketbol asla durmaz ve “Everything is Game” konsepti yaşanır.

MyGM/MyLEAGUE

Yönetici koltuğuna oturarak oyuncunun ve kadronun yanı sıra tüm takıma ve lige etki edecek kararlar ver. Etkili çaylakları seçmekten oyuncuları takaslamaya ve takımını taşımaya kadar büyük veya küçük her hamlen, basketbol takımının uzun vadede başarıya veya başarısızlığa ulaşmasını belirleyecek.

HEMEN OYNA

Bir arkadaşına veya yapay zekâya karşı hızlı maç yapmanı sağlayacak basit basketbol maçına katıl ve 4 periyottan oluşan yoğun NBA 2K basketbolunun keyfini çıkar. Favori takımını veya Klasik ya da Tüm Zamanların takımlarından birini seçerek bir türü tanımlayan kontroller ve özelleştirmeler ile hücumu yönet. İşte en özgün NBA aksiyonu.

HER ZAMANKİNDEN DAHA GERÇEKÇİ

Görsel sunum, oyuncu yapay zekâsı, oyun modları ve diğer birçok özellikte yapılan geliştirmelerle NBA 2K21, en özgün ve gerçekçi basketbol oyunu deneyimi olarak sınırları zorlamaya devam ediyor. Kalabalığın enerjisini, NBA müsabakasının yoğunluğunu ve günümüz oyunları arasındaki en sürükleyici spor oyununun eğlencesini hisset.

SEÇKİN OYNANIŞ

Gelişmiş Pro Stick’i kullanarak ellerindeki topla benzersiz kontrolün keyfini çıkar. Yeni bir hassasiyet ve beceri seviyesi için sıçrayarak şut atmayı ve turnikeleri hedefle, daha etkili top hâkimiyetiyle yeni ve özel top sürme hareketlerini aç.

SENİN G.O.A.T. TAKIMIN

MyTEAM’de en yeni NBA yıldızlarından ve efsanevi oyunculardan oluşan en iyi koleksiyonunu yarat ve dünyadaki diğer koleksiyoncularla mücadele et. 2K21’deki yeni sınırlı süreli Sezonlar, yeni ve geri dönen MyTEAM modlarını tamamladıkça eşsiz ödüller sunuyor.

YENİ MyCAREER HİKÂYESİ

Yepyeni, sinematik MyCAREER deneyiminde lise basketbolundan resmî lisanslı on kolej programından birine ve büyük liglere doğru yükselişe geç. Sahada büyük hamleler, sahanın dışında daha büyük hamleler yaparak MyPLAYER’ını zirveye taşı ve bu heyecan dolu dramatik yolculukta kendini göster.

YENİ NEIGHBORHOOD YERİ

1’e 1, 3’e 3 ve 5’e 5 mücadele ederken güneşin tadını çıkar. 2K21’deki yeni Neighborhood, oyununu yepyeni görsellere ve düzene sahip bir sahile götürüyor. Park’ta yeteneklerini ve tarzını sergile, Pro-Am’de takım kur ve dinamik olarak güncellenen 2K Mücadele Etkinliklerinde (Compete Events) ödüller kazan.

SON ÇIKAN KOLEKSİYON EŞYALARI VE MÜZİKLER

En sevdiğin giyim, aksesuar ve ayakkabı markalarına ait yepyeni kıyafet ve ayakkabılarla tepeden tırnağa bir sporcu gibi görün. Tüm dünyadan son zamanların en iyi sanatçılarını ve keşfedilmeyi bekleyen müzisyenleri içeren dinamik 2K21 müzik deneyimi ile basketbol oyna.

USA BASKETBALL

USA Basketball’un şampiyonluk mirasını yeniden yaşa. Klasik takımlarla sahaya çık, geçmişteki yıldızları içeren MyTEAM kartlarını topla ve MyPLAYER donanımını gururla taşı.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir