PC

Epic Games Store’un Haftaya Ücretsiz Vereceği Oyun Belli Oldu

Epic Games Store’un Haftaya Ücretsiz Vereceği Oyun Belli Oldu

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her Perşembe günü ücretsiz oyun veya oyunlar vermekte ve haftaya vereceği ücretsiz oyunu da bir hafta önceden açıklamakta. Bu hafta 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery EP oyunlarını ücretsiz veren Epic Games’in haftaya vereceği ücretsiz oyun da belli oldu.

Haftaya verilecek ücretsiz oyun Wilmot’s Warehouse ve 6 Ağustos’tan itibaren ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Wilmot’s Warehouse

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Wilmot’s Warehouse, bir deponun en iyi şekilde işlemesini sağlaman gereken bulmaca oyunudur.

Çeşitli ürünleri taşımak, düzenlemek ve istiflemekten sorumlu, çok çalışkan bir depo çalışanı olan Wilmot olarak oynuyorsun. Zaman içinde kamyonlar dolusu ürünler gelecek ve depoyu doldurmaya başlayacak. Ürünleri nasıl düzenleyeceğin tamamen sana kalmış. Renge, türe, Dewey Onlu Sınıflama Sistemi’ne veya sadece senin anlayabileceğin farklı bir formata göre organize et. Hiç fark etmez! Ancak her şeyi nereye koyduğunu aklında tutmalısın, çünkü işini kolaylaştıracak çeşitli geliştirmeleri elde etmek için gereken Performans Yıldızlarını kazanmak istiyorsan servis kapağı açıldığında insanların istediği şeyleri hızlıca bulman gerekecek.

Özellikler

  • Eşsiz rahatlatıcı oynanış.
  • Stoklanabilecek 500 olası ürün.
  • Çok çeşitli geliştirmeler ve avantajlar.
  • Bölünmüş ekran ile 2 oyunculu eşli: Depoyu bir arkadaşınla organize etmek için iş birliği yap. Ekstra zorluk için Expert Moduyla oyununu özelleştir.
  • Wellington çizmelerinin ayakkabı bölümüne mi, yoksa şemsiyelerin yanına mı ait olduğuna karar verirken dinleyebileceğin harika elektronik müzikler.

2 oyunculu eşli mod için en az bir oyun kumandası gerekir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7+

İşletim Sistemi

Windows 10

İşlemci

AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 6400+,
3.2GHz, Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz

İşlemci

Intel Dört Çekirdekli

Bellek

1 GB

Bellek

2 GB

Depolama

100 MB

Ekran Kartı

9800 GTX, Radeon HD 5850

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu