PC

Epic Games Store’un İkinci Günkü Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games, yılbaşı tatili nedeniyle 17 Aralık’tan itibaren hem mağazasında bir çok oyunda indirimlerin olacağını, hem de 15 gün boyunca her gün bir oyunu bedava olarak biz oyun severlere ücretsiz olarak vereceğini açıklamıştı.

Bugün ise ikinci verilecek oyun indirmeye sunuldu. Yarın saat 19.00’a kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahip olacağınız oyun 33,00 TL değerindeki, bağımsız yapım, aksiyon oyunu Oddworld: New ‘n’ Tasty.

Oyunun Epic Games Store mağazasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Oddworld’e Dönüş

Bir zamanlar Oddworld’ün en büyük et işleme tesisinde mutlu mesut yerleri cilalayan Abe, patronunun fabrikadaki köle işçileri RuptureFarms Tasty Treats’in en yeni atıştırmalık et serisini yapmak için kullanacağı gizli planlarını bulur. Abe şimdi kendisini öğütücülerden kurtarmak zorunda. Ancak bu et tarlasından kaçmak onun Oddysee’sinin yalnızca başlangıcı, çünkü kendi kaderini keşfettiği bu yolculukta Abe’i birçok tehlike bekliyor.
Tamamen sıfırdan oluşturulmuş yeni nefes kesici görsellerin, zenginleştirilen sesin ve geliştirilmiş, daha derin oynanışın tadını çıkar.
Image

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7

İşletim Sistemi

Windows 8

İşlemci

Intel i3-3220 (3.30 Ghz)

İşlemci

Intel i5

Bellek

4 GB RAM

Bellek

4 GB RAM

Depolama

10 GB

Depolama

10 GB

Ekran Kartı

nVIdia GTX 260 veya eş değeri

Ekran Kartı

nVidia GTX 560 veya eş değeri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu