Hayatı Oyun Olanların Buluştuğu Platform
SOL Banner
SAĞ Banner

Epic Games Store’un Önümüzdeki Hafta Vereceği Ücretsiz Oyun Belli Oldu

Epic Games Store’un Önümüzdeki Hafta Vereceği Ücretsiz Oyun Belli Oldu

Bildiğiniz üzere Epic Games Store çok uzun süredir her hafta ücretsiz oyun vermektedir. Bu hafta vermiş olduğu 3 ücretsiz oyun haberini yazmıştık.

Şimdi ise önümüzdeki hafta Epic Games Store’un vereceği oyun Torchlight II oldu. Oyunu 16 – 23 Temmuz tarihleri arasında kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

KARAKTERLER

Seçebileceğin dört sınıf sayesinde parmaklarının ucunda farklı oyun tarzlarından oluşan bir çeşitliliğe sahipsin. Kahramanını öne çıkaracak özel kozmetik özellikler ve görünümler ile her bir sınıf erkek veya kadın olarak oynanabilir.

ÇOK OYUNCULU MOD

Eşli oyun modunu LAN veya İnternet üzerinden arkadaşlarınla ücretsiz oyna. Eşleştirme hizmetimiz bağlanmanı ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla beraber oyun oynamanı sağlıyor.

AÇIK DÜNYA

Birbirine bağlı devasa dünyasını ve Vilderan’ın çoklu kasaba ağını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Bölüm rastgeleleştirme sayesinde her oynadığında yeni harita tasarımları, yollar, ganimetler ve yaratıklarla karşılaşacaksın.

NEW GAME PLUS MODU

New Game Plus modunda oyun sen bitti demeden bitmez. Torchlight II’nin ana hikâyesini tamamladıktan sonra aynı karakter ile çok daha zorlayıcı bir yolculuk için tekrar başlayabilirsin. Çok çabalayıp edindiğin tüm yeteneklerin, altının ve ekipmanın yine sende kalır.

EVCİL HAYVANLAR VE BALIKÇILIK

Bu popüler özellikler Torchlight II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek, daha iyi efektler ve evcil hayvanın hâlâ sen uğraşma diye kasabaya gidip ganimetlerini satabiliyor.

MOD DESTEĞİ

Bir şeyler yaratmak ve yarattığını tüm dünyayla paylaşmak için Torchlight II editörü GUTS’ı kullan!

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
OS

Windows XP SP3/Vista/Windows 7

OS

Windows XP SP3/Vista/Windows 7

Processor

x86-compatible 1.4GHz or faster processor

Processor

x86-compatible 1.4GHz or faster processor

Memory

1GB System RAM

Memory

1GB System RAM

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.