PC

Epic Games Store’un Yedinci Ücretsiz Oyunu İndirmeye Sunuldu

Epic Games Store’un 17 Aralık’ta başlayan ve 15 gün boyunca her gün bir ücretsiz oyun kampanyası bugün yedinci gününde ve mağaza yedinci günün ücretsiz oyunu oyunculara sunuldu.

Yarın saat 19.00’a kadar kütüphanenize eklemeniz halinde sahip olacağınız oyun, Haemimont Games tarafından geliştirilen ve 2014 yılında çıkış yapan simülasyon oyunu Tropico 5 oldu.

Normalde fiyatı 69,00 TL olan oyunun Epic Games Store sayfasına dilerseniz bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Tropico 5

Hakkında
Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan popüler “diktatörlük simülasyonu” serisinin yeni oyununda Tropico ulusunun adasına geri dön. Hanedanlığını koloniler döneminin başından 21. yüzyıla kadar yönet, gelişmiş ticaret mekanikleri, teknolojiler, bilimsel araştırmalar, keşif gibi yepyeni mücadelelere gir ve Tropico tarihinde ilk kez 4 oyuncuya kadar ortak ve rekabetçi olarak ÇOK OYUNCULU oyna.
Özellikler
  • Devirler – Hâkimiyetine koloniler döneminde başla, Dünya Savaşları ve Büyük Buhran’dan alnının akıyla çık, Soğuk Savaş döneminde aktif bir diktatör ol ve ülkeni modern zamanlara ve ötesine taşı. 19. yüzyıldan 21. yüzyıla, her devirde farklı zorluklar ve fırsatlar bulunuyor.
  • Hanedanlık – El Presidente’nin geniş ailesinin her üyesi adada bulunuyor ve bir lider, yönetici, elçi ya da general olarak atanmayı bekliyor. Hanedanlığının her üyesini değerlendir, onlara yeni özellikler kazandır ve onları elindeki en değerli kaynaklara dönüştür.
  • Araştırma ve Yenilenme – Yeni binalar, teknolojiler ve kaynaklar keşfederek ulusunu ilerlet. Eski binalarını daha etkin modern binalara dönüştür.
  • Gelişmiş ticaret sistemi ve ticaret filosu – Küresel bir ticaret filosu kur ve gemilerini komşu adalardaki güvenli ticaret yollarına ya da dünyanın süper güçlerine yollayarak hem ihracat hem de ithalat yap.
  • Adanı keşfet – Sis perdesinin arkasında neler olduğunu keşfet. Değerli kaynaklar bul ve antik uygarlıkların kalıntılarını keşfet.
  • Yepyeni bir görünüş – Tropico 5’e eşsiz bir görsel kimlik kazandırmak amacıyla tüm görseller yeniden tasarlandı. Her çağa ait 100 bina arasından seçim yap.
  • Ortak ve rekabetçi çok oyunculu mod – 4 adede kadar oyuncu herhangi bir ada haritasında kendi şehirlerini ve ekonomilerini kurabilir. Oyuncular kaynaklarını, malzemelerini ve nüfuslarını paylaşabilir ya da birbirlerine savaş açabilir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8

İşletim Sistemi

Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit)

İşlemci

2 GHz Çift Çekirdekli İşlemci

İşlemci

2.5 GHz Dört Çekirdekli İşlemci

Bellek

4 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

4 GB kullanılabilir alan

Depolama

4 GB kullanılabilir alan

DirectX

Sürüm 11

DirectX

Sürüm 11

Ekran Kartı

GeForce 400 veya üstü, AMD Radeon HD 4000 veya üstü, Intel HD 4000 veya üstü (DirectX 11 donanım desteği gerekir)

Ekran Kartı

GeForce 500 veya üstü, AMD Radeon HD 5000 veya üstü

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Rusça Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Lehçe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu