Epic Games’in 10. Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Epic Games’in 10. Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Bugün 10. gününe girdiğimiz Epic Games’in 12 gün 12 oyun kampanyasının 10. ücretsiz oyunu belli oldu.

Değeri 59 TL olan Shadow Tactics oyununu yarın saat 19.00’a kadar kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyip, daimi sahibi olabilirsiniz. Bu gizlilik, strateji oyunun Epic Games Store mağazasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

shadow 1920x1080 1
shadow tactics 2
Shadow Tactics_20170807195951

Oyunun Tanıtım Yazısı

Shadow Tactics, Edo döneminde Japonya’da geçen zorlu bir taktiksel gizlilik oyunudur.

Ölümcül uzmanlardan oluşan bir ekibin yönetimini ele geçirin ve düzinelerce düşman arasında gölgelere sızın. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da gizli kamplara gizlice girerken yaklaşımınızı seçin. Tuzaklar kurun, rakiplerinizi zehirleyin veya düşmanla irtibattan tamamen kaçının.

Grup oldukça farklı kişiliklerden oluşuyorBir ekip olarak çalışmak ilk başta imkansız gibi görünüyor. Fakat birçok görevden sonra güven kazanılıyor ve arkadaşlıklar kuruluyor. Karakterler kendi dinamiklerini oluşturuyor ve her üye kendi özel şeytanıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

Bu ekibin liderlerinden biri; kılıcı ve ninja yıldızıyla düşmanlarına giden yolu temizleyen çevik ninja, HayatoSamuray Mugen, daha güçlü bir yaklaşım tercih ediyor ve aynı anda birden çok şeytanı yeniyor. Aiko ise konu Geyşa kılığında düşmanların dikkatini dağıtmaya geldiğinde tam bir kamuflaj uzmanı. Sokak çocuğu Yuki, tuzaklar kuruyor ve düşmanları tuzağa düşürüyor. Takuma, keskin nişancı tüfeğine güveniyor.

Oyuncu, zorlu görevlerde ustalaşmak için seçeneklerini dikkatli bir şekilde değerlendirmeli:

Karakterler bir ekip olarak nasıl davranacaklar? Her görev için en iyi donanıma sahip olan hangisi? Verilen görevlerde en iyi şekilde nasıl ustalaşabilirler? Düşmanları yenmek ve görevleri tamamlamak için kendi beceri taktiklerinizi oluşturun.

Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows Vista (32 Bit)İşletim SistemiWindows 10 (64 Bit)
İşlemciIntel i3 2. Nesil 2,5 GHz, AMD Dört Çekirdekli 2,5 GHzİşlemciIntel i3 4. Nesil 3,5 GHz, AMD Dört Çekirdekli 3,9 GHz
GPUNvidia GT640, AMD Radeon HD7750, 1 GB VRAMGPUNvidia GTX 570, AMD Radeon HD 6950, 2 GB VRAM
RAM4 GB RAMRAM6 GB RAM
DirectX SürümüDirectX 10DirectX SürümüDirectX 11
Depolama13 GBDepolama13 GB
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir