Şayet Bu Sızıntı Doğru Çıkarsa Epic Games Oyuncuların Gönlünü Fethedebilir

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor ve son bir kaç haftadır da bu ücretsiz oyunları gizemli oyunlar diye saklayarak biz oyun severleri meraklandırıyor. Hal böyle olunca da bu haftanın gizemli oyununun ne olacağına dair tahminler ve sızıntılar ortada dolaşıyor.

Bu hafta da yeni bir sızıntıya göre Remedy Games’in en yeni oyunu olan Control’ün Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak verileceği söyleniyor.

Daha önceki gizemli ücretsiz oyunların sızıntıları ile gündeme gelen Almanya merkezli dijital oyun satış sitesi Mydealz.de, bu hafta ise Control oyunun Epic Games üzerinden ücretsiz verileceğini söylüyor. Özellikle geçen hafta Epic Games’in gizemli oyununu Frostpunk olacağını önceden söylemesi, bu hafta Control oyununun verilmesini biraz daha doğrular nitelikte.

Remedy tarafından geliştirilen ve 2019 Ağustos ayında piyasaya sürülen Control, güzel bir aksiyon ve ortalama bir hikayeye sahip bir aksiyon – macera oyunu. Aynı zamanda Control Metacritic tarafından 85 puan almayı başarmış. Umarız ilerleyen saatlerde sızıntı doğru çıkar ve özellikle biz Türk oyuncular içinde gayet güzel bir fırsat olmuş olur.

Aşağıda oyun için yayınlanmış fragmana ulaşabilirsiniz.

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image